1. Новини Закарпаття

Як побудувати холодильний склад?

У харчовій галузі широко використовується сучасне холодильне обладнання, представлене у широкому асортименті. Це можуть бути цілі склади промислового масштабу, в яких можна безпечно та надійно зберігати великі продуктові запаси.

Рекомендується звернути увагу на холодильні установки FRIOS, для яких характерне оптимальне співвідношення ціни, якості та ефективності. Це продуктивне та високоякісне обладнання українського виробництва, з особливостями якого варто ознайомитись детальніше.

У чому особливості холодильних установок для створення складу?

Промислові холодильні камери для складу дозволяють збільшити термін зберігання продукції та дотримуватись встановлених правил технологічного процесу. Їх проектуванням займаються кваліфіковані співробітники з огляду на запити споживачів та цільове призначення.

До особливостей холодильних установок для створення складу відносять:

  • висока продуктивність;
  • ефективність;
  • економія виробничих площ;
  • дотримання технологічних процесів;
  • збільшення терміну придатності товарів;
  • універсальність застосування та ін.

У складських холодильних установках можна зберігати різну продукцію, у тому числі м'ясо та рибу, фрукти та ягоди, овочі, морепродукти, десерти та торти, напівфабрикати та ін.

Що таке холодильна камера?

Складська холодильна камера являє собою окреме приміщення з певним температурним режимом для безпечного зберігання продуктів, що швидко псуються. Це окремий склад, який можна швидко побудувати за рахунок збірно-розбірної конструкції із сендвіч-панелей.

В цілому це герметична конструкція, в якій встановлені високопродуктивні холодильні агрегати, і вони створюють необхідні повітряні потоки заданої потужності та температури.

Панелі з пінополіуретану створюють теплоізоляційний холодильний склад, в якому передбачено гарне освітлення та надійні двері, що щільно закриваються, для забезпечення герметичності та стабільного температурного режиму.

У холодильному складі встановлюють місткі стелажі зі зручними полицями, що дозволяє заощадити простір та створити зручність для розміщення, сортування та розкладки товарів за категоріями.

Холодильні/морозильні складські камери відрізняються об'ємом, наповненням, температурним режимом в залежності від цільового призначення. Для виготовлення використовують нержавіючу сталь, для якої характерна міцність, довговічність, надійність та стійкість до процесів корозії.

Все більшою популярністю користуються морозильні камери шокової заморозки, які можна придбати в українській компанії FRIOS. Це продуктивне та ефективне обладнання, яке дозволяє зберегти смак, структуру та корисні властивості продукту завдяки особливому процесу заморожування. По всім питанням треба звернутися до кваліфікованого менеджера-консультанта компанії, він допоможе підібрати обладнання індивідуально та враховуючи бюджет.