1. Новини Закарпаття

До якого одягу пасують Converse?

Компанія Converse почала виготовляти взуття більше ста років тому. Як не дивно, але на початковому етапі швачки робили наголос на виготовленні взуття для всієї родини. Проте компанія по-справжньому стала популярною лише після розробки зручних кедів, які створювалися для спортсменів.

Причини популярності Converse

Як не дивно, але на взуття почали звертати увагу пересічні споживачі, які цінують зручну підошву, що спрощувало життя багатьох людей, вимушених постійно рухатися містом. Ще однією перевагою стало використання текстилю у верхній частині виробу, який з легкістю піддавався фарбуванню, а також декоруванню. Саме люди, які віддають перевагу шаленому ритму життя та нетривіально дивляться на речі, звернули увагу на Converse, та доповнили їх, використовуючи аплікацію та фарбу. Взуття стало проявом свободи, та дозволило вільно рухатися містом, не звертаючи увагу на погляди сторонніх людей.

В Україні взуття з’явилося у 1998 році і також здобуло шалену популярність. Це відбулося саме через універсальність та широкий модельний ряд, а також можливість підібрати моделі до будь-якого одягу та сезону. Для осені створені завищені, моделі які закривають кісточку. Також створені дихаючи моделі, які покращують та спрощують пересування містом у літню спеку.

З чим комбінувати Converse?

Не дивлячись на те, що це спортивне взуття, його можна комбінувати з величезною кількістю одягу, створюючи нові образи. Вже нікого не здивуєш комбінуванням Converse з шифоновими сукнями у романтичному стилі.

Як створити стильні образ з Converse:

  • Образ можуть доповнювати курткою косухою, а також брутальними шкіряними плащами. Використовуючи Converse, можна почуватися зручно, долати величезні відстані містом, але при цьому виглядати досить жіночно та романтично.
  • Чудово пасують кеди до спортивних та навіть класичних костюмів. Краще комбінувати кеди з укороченими класичними брюками, які звужуються донизу. Такий look можна одягати в офіс та виглядати досить стримано, незвично. Гумова підошва, а також наявність супінаторів, дозволяє долати великі відстані та не втомлюватися.
  • Це чудове взуття, яке ідеально підходить для спорту, прогулянок містом та навіть побачень, в романтичній атмосфері. Текстильні моделі відрізняються чудовою якістю та можуть пратися у звичайній пральній машині. Це спрощує догляд за взуттям та дозволяє утримувати його чистим.

Щоб урізноманітнити таке взуття, можна використовувати кольорові шнурки, а також маркери для створення малюнків. У такому випадку доведеться стати власником унікальної моделі, якої ні в кого більше не буде.