1. Новини Закарпаття

Агро оголошення: ефективний спосіб продажу та купівлі сільськогосподарської продукції

Робота в аграрному секторі потребує спеціальних знань та досвіду, додатково потрібно багато часу для реалізації продукції. І часто фермерам доводиться продавати товари посередникам за низькою вартістю.

Сьогодні ситуація змінилася на краще. Онлайн платформа АгроКаталог створена для швидкої та ефективної комунікації між усіма учасниками сільськогосподарського сектору.

Як працює сервіс агрооголошень Agrocatalog.info

Відвідавши сайт Agrocatalog.info юридичні та фізичні особи можуть опублікувати оголошення та продати свою продукцію, техніку, послуги, а постачальники купувати якісні товари без посередників.

Дошка аграрних оголошень АгроКаталог – це унікальна можливість для всіх учасників сільськогосподарського ринку, пошуку партнерів та шляхів збуту. На сайті можна розміщувати безкоштовні агро оголошення про товари, сировину та послуги, затребувані у сільськогосподарській сфері.

Опублікувати оголошення можна після реєстрації чи безпосередньо на сайті. Юридичним особам додатково пропонується розмістити:

  • довідкову інформацію про свою діяльність;
  • власний каталог продукції, що випускається або запропонувати послуги.

Функціональність платформи дозволяє покупцям:

  • виконувати пошук потрібних позицій;
  • порівнювати товари та послуги, вартість, характеристики;
  • вибирати найвигідніші пропозиції в будь-якому регіоні країни.

А для швидшого та ефективного просування оголошення, рекомендується вказувати максимально повний опис з характеристиками, прикріплювати фото, відеоогляд. За бажанням можна скористатися рекламою.

Розміщення на сайті п'яти оголошень безкоштовне. За наявності великої кількості товарів пропонується придбати пакет оголошень. Доступ до всіх розділів сервісу, у тому числі контактної та довідкової інформації продавців – безкоштовний. На сайті можна не тільки продати продукцію, а й придбати товари, у тому числі, техніку та обладнання для посадки, вирощування та переробки.

Переваги дошки аграрних оголошень АгроКаталог

  • Висока відвідуваність сайту забезпечує швидке просування товарів та послуг.
  • Зручний та зрозумілий інтерфейс платформи дозволяє швидко знаходити товари, підприємства для подальшої співпраці.
  • Публікація об'яв проводиться швидко, без оплати. Функціональність платформи дозволяє додати фото, огляди, вказати повний опис та характеристики товарів.
  • Онлайн формат дозволяє проводити реалізацію продукції, виконувати закупівлі у будь-який час, не залишаючи офіс.
  • На сайті можна не тільки продати продукцію, але й придбати товари, в тому числі техніку та обладнання для роботи та переробки сировини.

Сьогодні онлайн дошка сільгосп оголошень Агрокаталог – це ефективний та швидкий спосіб оптимізації діяльності для всіх учасників сільськогосподарського сектору.