1. Новини Закарпаття

Переваги розробки ігор на двигуні Unreal Engine

Найбільшою популярністю користується мова програмування Phiton, через свою простоту та невелику кількість часу, яка витрачається на вивчення основ. Останнім часом популярність здобула мова програмування java, а також С++. Проте головний недолік цієї мови – складність, у порівнянні з вищезгаданими варіантами. Але курси Unreal Engine дозволять спростити навчання та скоротити його.

Поняття та сфера використання Unreal Engine

Для спрощення роботи програмістів, у 1996 році був створений двигун Unreal Engine, на якому спочатку розробляли ігри від першої особи, але потім сфера використання цього двигуна значно розширилася. Це стало можливим через простоту розробки та відсутність необхідності вивчення складної мови програмування С++. На початковому етапі користування цим двигуном було платним, але в 2015 році розробники вирішили випустити безкоштовну пробну версію, яка здобула величезну популярність. Вона обумовлена можливістю створювати складні ігри, які неможливо розробити, використовуючи інші безкоштовні двигуни.

Особливості створення ігор на Unreal Engine:

  • Цей двигун має модульну систему компонентів, завдяки чому ігри та інші частини розробки можна переносити з однієї платформи на іншу.
  • Завдяки тому, що в основі Unreal Engine лежить використання мови програмування С++, можна зробити ігри на windows, mac OS, linux.
  • Останнім часом розробники цього двигуна рухаються у напрямку створення кейсів для android. Таким чином є можливість створювати ігри для мобільного телефона.

Переваги використання двигуна Unreal Engine для створення ігрових додатків

Перш за все – це величезна кількість можливостей одразу з коробки. Тобто не потрібно додатково купувати якість окремі модулі. Спрощення створення та роботи обумовлено візуалізацію. Таким чином, створення може відбуватися завдяки використанню певних візуальних ефектів, без розуміння основ програмування. Це дозволяє побачити, яким чином гра буде виглядати вже в готовому вигляді.

Мова програмування С++ значно складніша ніж Phiton, проте вона має більш широкі можливості для створення унікального продукту, в стислі терміни, та з чудовою графікою. Завдяки використанню двигуна Unreal Engine, можна під час створення контролювати не лише механічну частину, але й графіку.

Unreal Engine,N-iX Game & VR Studio – це навчальний центр, що пропонує онлайн курси з вивчення та розробки ігор на двигуні Unreal Engine. Тут можна освоїти основи програмування, без вивчення складних матеріалів. Це дозволяє створювати складні проекти з яскравою графікою, але з мінімальними знаннями.