1. Новини Закарпаття

Осушувачі повітря: типи, можливості, особливості вибору

Сьогодні, коли постійні атаки російських окупантів на українську інфраструктуру масово виводять з дії об'єкти енергетичної сфери, багато домоволодінь не одержують необхідного тепла. Це згубно впливає на комфорт: падає температура повітря, зростає його вологість. Про те, як боротися з останнім фактором, розповіли у компанії Pobut.lviv.ua, яка професійно займається системами осушення повітря.

Чим шкідлива висока вологість

Надмірно вологе повітря має багато негативних факторів. У людей ускладнюється дихання, з'являється задишка, таке повітря вкрай небезпечне для тих, у кого вже є проблеми з дихальними шляхами, а також для алергіків. Висока вологість сприяє розмноженню бактерій — про шкоду цвілі навряд чи варто навіть говорити. Крім того, вологе повітря може зіпсувати будь-який ремонт — від нього постраждають стіни, підлога та ін.

Особливо важлива якість повітря сьогодні в бомбосховищах: чим краще підготовлене повітря в місцях масового скупчення людей, тим нижчою є ймовірність поширення вірусних захворювань.

Поліпшити якість повітря допоможе його спеціальна підготовка, а саме осушення. А чи допомагає осушувач повітря, читайте далі.

Як працює осушувач повітря

Принцип роботи осушувача заснований на конденсації потоку повітря, що проходить через прилад — він охолоджується за допомогою холодоагенту і осідає в спеціальному резервуарі (або йде через дренажну систему).

Які бувають

Осушувачі відрізняються за потужністю і підбирати їх потрібно в залежності від розмірів приміщення, що обслуговується. Є моделі, призначені для невеликих кімнат чи офісів, а є ті, що здатні продуктивно працювати у торгових центрах, великих виробничих приміщеннях, на складах чи навіть у басейнах.

Дві моделі з каталогу компанії, які користуються популярністю як у побутових, так і комерційних споживачів, — осушувачі Aircond D-30L і Maxton MX-20L Smart.

Перший прилад заслуговує на увагу перш за все завдяки потужному і надійному двороторному компресору Panasonic. Він легко справляється із завданням у приміщеннях площею до 70 квадратних метрів (це середня за розмірами квартира, приватна садиба або середній офіс).

Другий осушувач обслуговує до 60 кв. м. Ця надійна модель варта уваги у тому числі через масу додаткових функцій:

  • сушіння білизни;
  • іонізація повітря;
  • управління по Wi-Fi;
  • очищення повітря за допомогою фільтра HEPA (особливо важливо для алергіків).

Гарантія виробника — три роки безвідмовної роботи (насправді набагато довше).

Підібрати оптимальну модель допоможуть консультанти Pobut.lviv.ua, а зв'язатися з компанією — контакти:

м. Львів, вул. Зелена 149б

Локація Google Maps (заїзд зі сторони ТЦ Арсен): https://g.page/pobutlvivua

(097) 586 81 58

(099) 389 94 49

(032) 290 32 18