Для комфортної та ефективної риболовлі потрібне спорядження відповідне до виду риби та сезону. Досвідчені рибалки знають, що кожен вид риболовлі вимагає своєї підготовки
Для комфортної та ефективної риболовлі потрібне спорядження відповідне до виду риби та сезону. Досвідчені рибалки знають, що кожен вид риболовлі вимагає своєї підготовки. Які потрібні рибацькі снасті svinets.dp.ua/ua для хижої і мирної риби, коли вони так відрізняються? Розберемось у цьому на прикладі розповсюджених видів риби у наших водоймах.
Для ловлі коропа і сазана
Це одна з найсильніших риб, які водяться в наших водах. При вивуджуванні може завдати проблем новачку, тому на чималого коропа їдуть досвідчені рибалки зі спеціальними короповими снастями. Для коропів скромного розміру вистачить і простих вудок і котушок. В Дніпрі є можливість обрати рибальські снасті від виробника «Дніпро-Свинець» під будь-який тип риболовлі.
Зазвичай короп годується чим далі від берега, тому поплавкові вудки потрібно обирати з великою дальністю закиду. На махові вудилища, що дозволяють рибалити до 5-6 м, піде мілкий короп. Профі обирають штекерні вудилища на 9 м з безшумною подачею оснащення. Розмір волосіні для невеликої риби 0,22 мм, для більшої - 0,3-0,4 мм. Короп не вимагає частого перезакиду, тому до котушок спеціальних вимог немає.
Для ловлі щуки
Кращим вудилищем для щуки є спінінг. Чим більшою приманкою плануєте користуватись, тим міцніший спінінг знадобиться. Ця прісноводна хижачка клює практично на всі приманки: штучні і природні. Карась і плотва - найпривабливіші живі приманки для щуки. Зі штучних краще підійдуть:
- поверхневі воблери;
- поппери;
- тейл-спінери;
- силіконові приманки.
Для ловлі окуня
Ловити окуня літом можна на: поплавкові снасті, донку, спінінг. В поплавковий набір входять: жорстке вудилище (махове, болонське або штекерне), важкий і яскравий поплавок, гачок №8, грузило і волосінь до 0,3 мм.
Донка - варіант для більшого окуня. Треба підібрати вудку з якісною чутливою вершиною. Тип грузила значення не має, а кращою приманкою стане живець, якого літом вдосталь. Штучні приманки працюють і влітку, і взимку. Це яскраві силіконові наживки різної довжини, воблери, блешні оберталки і коливалки.
Для ловлі карася
Оскільки карась підходить близько до берегу, краще всього для ловлі підійде поплавкова вудка. Оберіть стандартну до 5 м довжиною, волосінь 0,2 мм, невеликі гачки. Поплавок теж середній, великий брати немає сенсу. Для дальних закидів можна взяти донку з годівницею.
Придбати у Дніпрі рибацькі снасті можна в спеціалізованих магазинах. На будь-яку рибу і тип риболовлі з вибором завжди допоможуть досвідчені продавці.
Читайте також:
- Невидима загроза вже насувається на Закарпаття: що чекає жителів вже цієї ночі?
- Переполох у одній із громад Закарпаття: з'явились фото й відео снаряду, запущеного рашистом (ФОТО, ВІДЕО)
- До 1 січня 2025 року українців зобов'язали добровільно прибути до місць служби або військових частин: що відбувається?
- До України завезли отруєні фрукти: яка небезпечна загроза чатує на прилавках магазинів?
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber
Як перевірити авто за номером перед покупкою та ді...
Ця стаття є гайдом, як правильно перевір...
27.09.2024 16:24 39 0 Новини партнерів