1. Новини Закарпаття

Як зекономити гроші, купуючи одяг для всієї родини?

Жінки, залежно від віку та фінансового становища, намагаються прикрасити власну зовнішність. Це можна зробити, використовуючи макіяж, гарну зачіску, а також жіночий одяг оптом, який приховає недоліки та підкреслить переваги.

Принципи вибору жіночого одягу

Обираючи одяг, орієнтуються на статуру, а також вік представниці прекрасної статі. Але це зовсім не означає, що жінки у віці повинні вдягати речі, які схожі на балахони темних відтінків. Навіть при наявності проблемних зон, розумно користуючись одягом, можна створити чарівний повсякденний та вечірній образ.

Параметри вибору одягу для жінок:

  • Потрібно розібратися, куди цей одяг плануєте одягати. Якщо це офісні моделі, то дівчата з гарними фігурами можуть обрати будь-які моделі, не залежно від особливостей крою.
  • Якщо дівчина має масивну нижню частину, пишні сідниці, то оптимальним варіантом буде класичний брючний костюм, який складається з подовженого жакета, який доходить до середини стегна. Якщо у дівчини тоненька талія, то можна обрати жакет з баскою, який відвертати увагу від стегон.
  • Також приховати пишні стегна можна завдяки особливому крою брюк. Таким жінками дуже пасують штани з завищеною талією, які розширюються в області стегон.


Для дівчат з широкою талією або зайвою вагою в області живота, створені прямі моделі, які не звужуються в області талії. Простіше кажучи, це жакети оверсайз, які досить схожі на чоловічі. Їх можна комбінувати зі штанцями скінні, які обтискають стрункі ноги.

Як заощадити на придбані жіночого одягу?

Величезну кількість жіночого одягу наразі привозять за країн Європи, тому його вартість напряму залежить від курсу іноземних валют. Через постійне зростання долара, вартість одягу також підвищується. Заощадити гроші можна, купуючи речі вітчизняних виробників. Магазин Tiana Style, асортимент якого можна знайти за посиланням https://www.tiana.style/zhinochyy-odyah, пропонує стильний жіночий одяг, який виготовлений на українському виробництві, з використанням сучасних технологій. Завдяки цьому вартість моделей залишається невисокою, при відмінній якості виробів. Тут можна знайти величезну кількість домашнього одягу, банний халат, а також вироби з трикотажу.


У продажу можна відшукати стильні піжами кігурумі, які чудово підходять під сучасні умови, при недостатньому опалення приміщення. Вони виготовляються зі штучного хутра або махри, яка чудово зберігає тепло та не дозволяє замерзнути, навіть якщо в приміщенні досить холодно.

Магазин Tiana Style пропонує товари для всієї родини, зокрема для дітей та чоловіків. Тут можна придбати термобілизну для сильної статі, а також чудові домашні піжами та речі, виготовлені з трикотажу.