1. Новини Закарпаття

Прокат автомобіля у Львові: замовляйте просто та зручно

Компанія Avis пропонує послуги з прокату авто у Львові та в інших українських містах на прозорих умовах. Прокатний парк включає категорії автомобілів на будь-який смак.

Компанія Avis пропонує послуги з прокату авто у Львові та в інших українських містах на прозорих умовах. Прокатний парк включає категорії автомобілів на будь-який смак.

У сучасному темпі життя без автомобіля складно вирішувати повсякденні справи. Поїхати на відпочинок за місто всією сім’єю або на зустріч з діловими партнерами – пішим ходом чи на громадському транспорті ви витратите на це купу часу. Комфортабельний автомобіль знімає усі обмеження – на ньому можна дістатись до будь-якого об'єкта великого міста. Компанія Avis пропонує послуги з прокату авто у Львові https://www.avis.com.ua/locations-services/ukraine-locations/lviv-apt та в інших українських містах на прозорих умовах.

Різноманітні моделі в автопарку

Прокатний парк включає категорії автомобілів на будь-який смак. У ньому можна знайти авто класу компакт, седан, суперміні та навіть суперкари люксової категорії. Якщо виникає необхідність перевезти якісь вантажі, у наявності є місткі фургони. Для вибору оптимального транспорту ви можете спиратись на наступні параметри:

  • кількість пасажирських місць;
  • ємність багажного відділення;
  • тип коробки перемикання передач – автомат або ручна;
  • потреба у паливі – електрокар, на газу, на бензині;
  • рівень витрати пального;
  • додаткові елементи для комфорту – кондиціонер, GPS-навігатор, ABS-система тощо.

За умови бронювання за 48 годин до початку прокату замовник має змогу вибрати конкретну модель автомобіля з наявних в автопарку. 

Вигідні пропозиції 

Бронювати автомобілі у компанії Avis вигідно та безпечно. У Львові прокатна станція розташована прямо в Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького. Люди, які прибувають до міста Лева, можуть відразу отримати «колеса» для відвідування усіх закутків цього чудового, романтичного міста.

Здійснити бронювання можна заздалегідь, а оплату внести картками American Express, Eurocard/MasterCard, Visa, Discover або Diners Club. На прокатних станціях також діють цікаві пропозиції:

  • знижка 10–15% за умови онлайн-бронювання авто та оплати відразу після цього;
  • тариф «Вікенд» для сімейних подорожей у вихідні – з ранку п’ятниці до вечора понеділка діє спеціальні ціни на прокат;
  • додаткова послуга з доставки авто – вам не обов’язково їхати та забирати автомобіль на прокатній станції, адже персонал Avis може доставити його у будь-який район міста (вартість цього сервісу складає 20 $).

На офіційному сайті компанії Avis дуже зручно забронювати автомобіль. Достатньо вибрати місто бронювання та період, на який вам потрібна машина. Система автоматично надасть каталог доступних варіантів. Міжнародний сервіс з прокату автомобілів діє у багатьох країнах Європи, зокрема у Франції, Швейцарії, Італії, Іспанії, Португалії, Нідерландах. Українці мають чудову можливість скористатися послугами надійної компанії.