1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Де придбати якісне швацьке обладнання та запчастини?

70
Без регіону (не видаляти!)

Де придбати якісне швацьке обладнання та запчастини?

Якісне швацьке обладнання значно спрощує роботу та прискорює виконання завдань. Щоб забезпечити якісний крій та пошиття, рекомендовано дотримуватися усіх норм та правил експлуатації техніки.

Огляд найбільш поширених поломок швейних машин

Найчастіше неполадку можна визначити неозброєним оком, бо перш за все вона позначається на якості роботи обладнання, зокрема на строчках. Якщо ви помітили нерівномірне тяжіння нижньої та верхньої нитки, варто запідозрити неякісну намотку котушки. Доведеться виправити цю помилку. Швацький інтернет-магазин Грайфер пропонує якісні запчастини для ремонту швейних машин. Також швачки знайомі з надмірною силою тяжіння нитки, через вихід з ладу деяких кріпильних елементів.

Поширені поломки швацьких машин:

  • Нитка у верхній частині постійно обривається. Щоб усунути таку неполадку, потрібно зняти котушку та перевірити голку, а також приймач на наявність зазубрин, які можуть пошкоджувати та обривати нитку.
  • Нерівномірна строчка, зі стібками різної довжини. Це може спостерігатися, якщо оператор неправильно обрав товщину верхньої та нижньої ниток. Товщина ниток зверху та знизу повинна бути однаковою.
  • Найчастіше ці неполадки виникають, через відсутність досвіду користувача. Саме тому потрібно уважно читати інструкцію до приладу, та дотримуватися всіх норм, правил експлуатації техніки.

Але є більш серйозні причини виникнення поломок, які можуть повністю блокувати та унеможливити роботу техніки. В такому випадку без спеціального обладнання та запчастин не обійтися.

Правила догляду за швацьким обладнанням

Швейне обладнання та запчастини – це досить вузькоспеціалізовані вироби, які виготовляються невеликою кількістю виробників. Щоб повністю відновити працездатність техніки, варто купувати оригінальні запчастини.

Найпростіше ремонтувати механічні моделі, які працюють завдяки обертанню колеса. В такому випадку найчастіше виходить з ладу саме ремінь, який з'єднує верхню та нижню частину рухомого механізму. Зазвичай ремінець можна склеїти або виконати його заміну. Проте це лише половина справи. Потрібно, щоб рівень тяжіння повністю відповідав необхідному. Якщо ремінь буде надто сильно з'єднувати вузли пристрою, це зробить роботу дуже важкою та спричинить пропуск стібків.

Щоб покращити роботу пристрою, обов'язково виконують техобслуговування та змащують рухомі елементи. При роботі з вовною та тканинами, які відрізняються великою кількістю ворсу, потрібно час від часу очищувати елементи конструкції, з використанням спеціальних щіток. У деяких випадках потрібно повністю розбирати пристрій, щоб виконати якісне очищення. Правильно обирайте товщину голки, яка відповідає характеристикам ниток, що використовуються для пошиття виробів.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber