1. Новини Закарпаття

Переваги послуг міжнародної доставки від компанії Meest China

Попри війну, українські бізнесмени та підприємці продовжують працювати, вносячи свій вклад у розвиток економіки. Meest China — логістична компанія, яка першою відновила міжнародну доставку посилок, винаходячи способи працювати навіть у найскладніших умовах. Команда справжніх професіоналів понад 6 років займається перевезенням товарів з Китаю, з року в рік удосконалюючи обслуговування та надаючи замовникам цілий комплекс корисних послуг.

Нещодавно компанія додала нові напрямки перевезень і тепер доставка з Китаю можлива до таких країн, як Німеччина й Польща, куди через війну виїхало багато наших співвітчизників. Крім того, китайські товари можна замовити до Румунії, Словаччини, Угорщини.

Одна з багатьох переваг компанії Meest China — максимально функціональний та зручний онлайн-сервіс, який працює за принципом конструктору та дозволяє будь-якому клієнту швидко й легко зробити замовлення. Основна ідея полягає в можливості самостійно обирати потрібні послуги із запропонованого комплексу, а не обмежуватись однією пропозицією. Таким чином, виконання послуг орієнтоване на запити й потреби клієнтів, що значно доцільніше, ніж стандартна доставка, яку пропонує більшість перевізників. 

Як користуватися онлайн-сервісом Meest China

Перш за все, треба зареєструватися на сайті Meest China — для цього передбачена детальна Інструкція. Якщо виникатимуть запитання, можна звертатись до служби підтримки через Особистий кабінет. Крім того, необхідно зазначити адресу одержувача вантажу та обрати службу доставки в Україні. За потреби цю інформацію можна коригувати. 

Замовляти товари можна у будь-яких китайських магазинах, а як адресу доставки вказувати склад компанії Міст Чайна в Китаї. Коли замовлення прибувають на склад, їх треба зареєструвати в Особистому кабінеті, оформити доставку до України і сплатити вартість перевезення.

Вигоди співпраці з компанією Meest China

Альтернативою шопінгу безпосередньо в китайських інтернет-магазинах може стати сервіс Meest China Shop. За його допомогою ви можете швидко й просто закупати товари на китайських маркетплейсах (Таобао, 1688, Tmall), економлячи час та зусилля на спілкуванні з продавцями та вирішенні спірних питань. Крім того, на Meest China Shop ви матимете доступ до величезного асортименту товарів, значно більшого, ніж пропонує Aliexpress.

Компанія має в Китаї власні складські приміщення, площа яких досягає п’яти тисяч квадратних метрів. Саме тут зберігаються посилки та вантажі, які прямують з Китаю до України. За необхідності, клієнт може замовити додаткові складські послуги. 

Доставка посилок із Піднебесної здійснюється двома видами транспорту — авіаційним або морським. Перевезення морем займають від 60 до 65 діб, повітрям — від 15 до 20 діб. Доставка по Україні проводиться силами партнерських транспортних компаній.