1. Новини Закарпаття

Де купити паперові пакети на будь-який випадок?

 

Одноразові пластикові пакети, на перший погляд, надзвичайно зручні, але в кінцевому результаті вони приносять величезну шкоду довкіллю. Вивчаючи екологічний фактор, спеціалісти дійшли висновку, що цей вид упаковки треба терміново міняти на більш безпечний. Саме тому в торгівлі останнім часом стали використовуватися надійні паперові пакети, які є багатофункціональними. Їх використовують практично всюди. Як показує практика, більшість підприємців намагається крафтові пакети купити у виробника, оскільки такий формат покупок є найбільш вигідним. Зазвичай ці вироби пропонуються від різних торгових марок, і серед цієї продукції варто окремо виділити крафтові пакети Борса. Замовити їх можна на спеціалізованому сайті компанії у потрібній кількості.

Де реалізуються паперові пакети для упаковки?

Компанія «Борса» реалізує паперові пакети різних розмірів та призначення як великим, так і дрібним гуртом. Перший варіант найбільш зручний для підприємців, які виготовляють різноманітну продукцію. Також у великій кількості купують паперовий пакувальний матеріал представники комерційних закладів, які займаються продажем різноманітних товарів в роздріб. При цьому оптові поставки компанією «Борса» здійснюються в кількості від 50 пакетів певного виду. 

Окрім опту, ці вироби цілком доступні і для звичайного споживача. Причому їх не лише купують, а й досить часто отримують у подарунок – якщо торгівля відбувається у спеціалізованому магазині чи бутику. Як правило, придбати паперовий пакет, який міг би згодитися для різних випадків, можна а таких точках:

  • продуктовий магазин, який торгує сипучими продуктами – крупами, борошном, цукром тощо;
  • овочеві магазини або ринок – тут паперові пакети використовуються для фасування овочів, фруктів, грибів, сушених трав тощо;
  • косметичні магазини – досить часто різна косметика пропонується споживачам саме в паперових пакетиках невеличкого розміру;
  • сувенірні магазини – тут вибір подібної упаковки найбільш різноманітний, причому в таких торговельних точках цілком можна придбати як невеликі варіанти виробів, так місткі варіанти;
  • бутики – зазвичай в цих закладах продавці пропонують паперові пакети в якості безкоштовного пакування.

Це зовсім не весь перелік місць, де можна придбати міцні, гарні та надійні паперові вироби для пакування. На сьогодні торгівля працює таким чином, щоб покупці мали гарний вибір таких пакетів і могли придбати їх за дуже доступною ціною. Саме так відбуваються зрушення в бік збереження навколишнього середовища, адже кожна сучасна людина не може стояти осторонь цього процесу.

Якими бувають паперові пакети?

Ці вироби розрізняють за декількома критеріями. Найперше за використаним матеріалом. Пакувальний матеріал зазвичай виготовляється з білого або бурого крафтового паперу. Обидва ці варіанти є досить міцними в експлуатації, можуть витримувати значну вагу і передбачають багаторазове використання за належних умов зберігання. Другий момент – розмір. Пакети з паперу бувають зовсім мініатюрними і надзвичайно великими. Вибір габаритів залежить від того, яке призначення має виконувати упаковка. 

Також користувачам пропонуються варіації з ручками або без них. Вироби з ручками зручні для походів до магазинів, а також досить часто використовуються для подарунків або фасування елітної продукції.

Також пакети розрізняються і за дизайном. Найбільшим попитом у споживачів користуються моделі із зображенням оригінального малюнку на поверхні або брендовані вироби. Компанія «Борса» виконує друк шовкотрафаретним способом на паперових пакетах будь-якого розміру зі свого асортименту. Термін виконання замовлення складає 2-5 робочих днів.