1. Новини Закарпаття

Які прилади для обігріву слід купити цієї зими

В умовах, коли періодично стаються перебої з постачанням централізованого опалення, важливо забезпечити можливість обігріву помешкання власними силами.

В умовах, коли періодично стаються перебої з постачанням централізованого опалення, важливо забезпечити можливість обігріву помешкання власними силами.

Питання обігріву помешкання в холодну пору стоїть досить гостро та залишається актуальним. В умовах, коли періодично стаються перебої з постачанням централізованого опалення, важливо забезпечити можливість обігріву помешкання власними силами. Саме тому виробники невтомно генерують нові й нові прилади, які допоможуть самостійно забезпечити ваш дім теплом. Про найдієвіші з них розповідаємо в нашому матеріалі. 

Топ 3 приладів для обігріву дому

Існує багато приладів для обігріву вашого дому, і кожен з них відрізняється більшою чи меншою ефективністю. Ми склали топ із трьох найбільш популярних систем накопичення тепла в Україні, які точно стануть вам у пригоді цієї зими.

Керамічні обігрівачі — стильне джерело тепла в домі

Керамічні батареї здатні повністю самостійно опалювати ваш дім, але при цьому ви можете використовувати їх і як додаткове джерело тепла. Через велике різноманіття оздоблення таких батарей, вони мають органічний та стильний вигляд у будь-якому будинку. Ці сучасні системи опалення мають ряд беззаперечних переваг у використанні, тож поступово керамічні обігрівачі в Україні набувають широкого вжитку.

Вони є надзвичайно простими в експлуатації. За допомогою керамічних обігрівачів, ви маєте змогу регулювати кількість тепла у приміщенні. Крім цього, в порівнянні з іншими побутовими приладами, керамічні батареї є досить економним джерелом опалення. Ще одна перевага таких обігрівачів: вони не сушать повітря.

Тепла підлога — найпростіша система передачі тепла

Підлога, що нагрівається під впливом електричного струму — фаворит серед українців. Такий вид додаткового опалення вирізняється своєю зручністю та економічністю. Крім цього, тепла підлога є безпечним та довговічним видом опалення. Серед її плюсів — легкий контроль температури за допомогою регуляторів тепла. Електрична підлога швидко нагріває кімнату до потрібної температури, варто лише її увімкнути.

Конвектори — ефективно та зручно

Конвектори — це прилади, в середині яких розташований електронагрівач. Він передає перетворену на тепло енергію, внаслідок чого нагрівається поверхня обігрівача. При контакті з нею, холодне повітря стає теплим, і температура у приміщенні підвищується. Такі обігрівачі працюють від електромережі. Їх зручність полягає у високому рівні мобільності: ви можете розташувати їх у будь-якому місці, де є вихід розетки. Крім цього, вони оснащені терморегулятором, який відповідає за підтримання потрібної вам температури.

Сучасні обігрівачі допомагають як забезпечити тепло в українських будинках в найлютіші морози, так і певною мірою зекономити під час опалювального сезону. Головне, вибрати такий обігрівач, яких функціонально та згідно зі своїми характеристиками буде підходити вам найбільше.