1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Різновиди, склад та призначення склопакетів

51
Без регіону (не видаляти!)

Різновиди, склад та призначення склопакетів

Щільне будівництво столиці та великих міст, примушує розташовувати багато будинків на квадратному кілометрі. Під час ракетних ударів, через вибухову хвилю, руйнуються не лише об’єкти інфраструктури, але й житло людей. Утворюються уламки скла, які завдають суттєвої шкоди здоров'ю та життю людей.

Класифікація склопакетів для квартир

Попри аномально теплу зиму, все ж таки потрібно зберігати тепло всередині квартири. Тому мешканці пошкоджених будинків у стислі терміни намагаються замовити якісний склопакет, щоб покращити життя.

Різновиди склопакетів для квартир та будинків:

  • Склопакети відрізняються кількістю камер. Чим більша кількість камер, тим більше тепла вдасться утримати всередині квартири.
  • Зазвичай для української зими підходять одно або двокамерні склопакети.
  • Якщо мешкаєте в західних регіонах, краще обрати склопакет з трьома камерами. Це стане чудовим придбанням для приватних будинків, у яких є декілька різновидів опалення, тепла підлога та котел.

Обираючи склопакет на сайті https://steklinegroup.com.ua/, звертають увагу не лише на кількість камер, але й на особливості скла. Тому для приватних будинків і дач варто обирати вироби, що виготовлені з міцного скла. Воно відрізняється підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень. Такі вікна досить важко розбити та проникнути всередину будинку.

Переваги встановлення склопакетів з триплекса

Останнім часом величезною популярністю користується скло триплекс. Воно представляє собою систему, що складається з декількох листів скла, які скріплені між собою, з використанням полімерної плівки. Полімерний склад застигає, перетворюючись на плівку під дією ультрафіолетового опромінення або в процесі нагрівання.

Переваги скла триплекс:

  • Воно має підвищену стійкість до механічних пошкоджень. Таке скло можливо розбити, але це складно, через величезну товщину, багатошаровість та наявність полімерної плівки, яка важко руйнується.
  • У буквальному сенсі доведеться виламувати шматки скла, щоб проникнути всередину приміщення.
  • Такі пакети стійкі до ультрафіолетового опромінення, через те, що плівка може поглинати відповідні промені. Це дозволяє попередити нагрівання предметів, що знаходяться всередині кімнати.

Навіть під час вибухової хвилі, такі склопакети не розлітаються уламками, а покриваються тріщинами. Якщо вибухова хвиля досить сильна, то такий склопакет відламується величезними шматками, які продовжують триматися за рахунок полімерної плівки. Це дозволяє зменшити вірогідність поранення та зберегти здоров'я, життя мешканців житла.





Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber