1. Новини Закарпаття

Особливості виготовлення та переваги пластикової упаковки для суші

Страви японської кухні, такі як суші та роли, одні з найбільш популярних серед замовників. Для транспортування таких страв необхідно використовувати надійну упаковку від https://sushipack.com.ua/, яка перешкоджає змішуванню компонентів між собою, втраті їх привабливого зовнішнього вигляду.

Особливості вибору боксів для транспортування роликів

Значна кількість компаній відмовилися від використання пластику, аргументуючи це шкодою для навколишнього середовища. Однак кількість паперу, яка використовується, досить велика. Для збільшення виробництва паперових упаковок, необхідно вирубати більше дерев. Тому користь для екології від паперових боксів дуже сумнівна.

Оптимальним варіантом збереження цілісності продуктів, є пластикові суши боксы. Широкий асортимент та спектр моделей, дозволяють упаковувати продукти, незалежно від їх агрегатного стану та розмірів. Саме тому пластикові бокси можуть використовуватися для пакування сетів, які складаються з різних видів їжі.

Переваги пластикових боксів для транспортування ролів

Дуже часто верхню частину боксів виготовляють прозорою, щоб зберегти видимість, спростити процес підготовки замовлень у ресторанах.

Причини популярності пластикових контейнерів для транспортування готової їжі:

  • Пластикові бокси можна замовляти будь-якої форми та розміру, обмежуючи окремими виступами під конкретний рол.
  • Пластик можна сміливо використовувати для пакування соусів, різних рідин, які доповнюють роли. Йдеться про імбир, васабі та соєвий соус. Завдяки щільному приляганню частин контейнерів, вдається перешкоджати проливанню рідких соусів.
  • Основна перевага пластику від sushipack.com.ua у його хімічній інертності. Бокси не вступають у хімічну реакцію з їжею та соусами, тому не впливають на смак, навіть при тривалому зберіганні. Пластикову упаковку можна використовувати для подальшого зберігання продуктів у холодильнику.
  • При виготовленні боксів, використовують спеціальний пластик, який належить до харчових і є абсолютно безпечним для здоров'я. Він не виділяє токсичних компонентів. Незважаючи на те, що багато борців за збереження екології виступають проти використання пластикової упаковки, її основна перевага у можливості переробки. Тому значну кількість боксів виготовляють з переробленого пластику, що дозволяє зберегти екологію, перешкоджаючи її забрудненню.

На пластикові бокси можна з легкістю приклеїти етикетки, з розшифруванням складу страв та з зазначенням дати зберігання. Простота використання пластикових контейнерів зменшує час пакування в службі доставки.