1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Яку літературу використовувати, вивчаючи українську мову?

28
Без регіону (не видаляти!)

Яку літературу використовувати, вивчаючи українську мову?

Після повномасштабного російського вторгнення, величезна кількість іноземців прийняли для себе рішення вивчати українську мову. Понад два мільйонів осіб, які проживають далеко за межами України, бажають вивчати солов'їну мову.

Способи, які дозволяють швидко вивчити українську мову

Головна особливість української мови у незвичних наголосах та особливій вимові слів. Іноземцям, які ніколи не спілкувалися з українцями, вимова здається досить дивною та незвичною. Саме тому в мережі дуже багато блогерів, які розповідають про неправильну будову щелепи, яка не створена для української мови. Насправді це лише стереотипи, які підкреслюють непристосованість до вимови певних слів.

Кілька способів швидко вивчити українську:

  • Найпростішим способом вивчення вважають підручники. Сучасна навчальна література розрахована на іноземців, які планують вивчити короткі терміни, основні фрази, а також засвоїти основи граматики, щоб отримати громадянство або документи, які підтверджують право проживання в Україні. Насправді знань простих постулатів достатньо, щоб пришвидшити вивчення української.
  • Головне завдання для будь-якого іноземця - це частіше слухати україномовні пісні, а також розмовні телепередачі, українські шоу.
  • На початковому етапі важливо правильно поставити вимову звуків. Для цього використовують допомогу логопедів. Це пов'язано з деякими складнощами та особливостями вимови, які характерні лише для української.

Роль навчальної та художньої літератури у вивченні української мови

Справа лише у досвіді та бажанні людини вивчати українську. Постійно перебуваючи в україномовному середовищі, вивчити нові слова досить просто. Тому варто постійно тренуватися у вимові, щоб вміти говорити слова, які зазвичай викликають певні складнощі у російськомовних людей, а також іноземців.

Збагатити словниковий запас допоможе книга Українська мова для іноземців та носії, які зазвичай використовують літературний варіант у повсякденному спілкуванні. Справа в тому, що українська мова західних регіонів, які знаходяться на кордоні з іншими країнами, може дещо відрізнятися від літературної. Це обумовлено певним різновидом діалекту. Починати вивчення краще з літературного варіанту. Обов’язково варто читати літературу від українських класиків. Твори українських митців допоможуть краще пізнати менталітет, а також пришвидшити вивчення та скоріше засвоїти особливості вимови. Українську не можна назвати однією з найпростіших, через вплив на її формування сусідніх держав. Для іноземців, які не шкодують часу на вивчення, це стане справжнім викликом.



Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber