1. Новини Закарпаття

Особливості вибору та різновиди зимових шкарпеток

Зима - це досить складний час, як для військових, так і для звичайних людей. Через погану роботу громадського транспорту, під час поїздки на роботу, доводиться довго чекати маршрутне таксі або тролейбус. Потрібно подбати про теплий одяг та взуття.

Які шкарпетки придбати для зими?

Особливу увагу варто приділити шкарпеткам, бо від їх якості та складу напряму залежить здоров'я, комфорт людини. Вважається, що бавовна - це найкращий матеріал для виготовлення білизни. Це дійсно так, але у цього матеріалу є один величезний недолік, який рятує від спеки влітку - це поглинання вологи. У зимовий час бавовняні вироби зберігають вологу та можуть спровокувати переохолодження та навіть обмороження. Для зими шкарпетки з бавовни не підходять. Оптимальним варіантом для холодної пори року вважають вироби, які пропонує сайт. Вони складаються з натуральної вовни та синтетики. Необхідно, щоб її вміст складав 25-35%. Такий склад дозволяє зберегти тепло в середині, та не затримує вологу.

Для зими оптимальним варіантом стануть шкарпетки, які на 70% складаються з бавовни та на 30% з синтетики. Бавовна дозволяє виводити піт та утримує тепло при низьких температурах, проте цей матеріал не призначений для використання взимку. Багато покупців вважають, що оптимальним варіантом для зими стане придбанням бабусиних шкарпеток, які виготовлені з натуральної вовни. Але насправді це зовсім не так. Вовна - це м'який та ніжний матеріал, який дуже швидко протирається. Під час виготовлення підходящого матеріалу, використовують синтетику, яку поєднують з вовною. Дозволяється, щоб у складі виробів для зими була лайкра та поліамід. Це волокна, які додають виробами еластичності та довше зберігають гарний вигляд.

Кілька порад щодо вибору шкарпеток

Звертають увагу на розмір. Він повинен відповідати особливостям стопи та повторювати її форму.

Корисні поради для вибору шкарпеток:

  • Якщо зазвичай використовуєте досить вузьке взуття, то оптимальним варіантом стане придбання шкарпеток тут, без швів та з плоскими лініями з'єднання деталей.
  • Якщо робота пов’язана з рухами та постійною ходьбою, варто подбати про придбання шкарпеток з посиленою п’яткою та пальцями.
  • Саме це попередить швидке зношування виробів. Багато уваги приділяють довжині виробів, яка залежить від взуття.

Якщо віддаєте перевагу низьким кросівкам, то варто купувати короткі шкарпетки, які ледь закривають кісточку. Якщо полюбляєте купувати високі чоботи, то шкарпетки повинні бути досить високими. Ні в якому разі не купуйте надто тісних виробів, які щільно стискають ступню.