1. Новини Закарпаття

Різновиди та огляд платформ для створення сайтів, інтернет-магазинів

Ще до початку війну, під час ковідних обмежень, величезна кількість компаній вирішили перевести свій бізнес в онлайн середовище. Деяким підприємствам довелося наново організовувати роботу та пристосовуватися до нових умов. Щоб просувати власний бізнес, недостатньо лише створення сайту, потрібна постійна робота, яка направлена на виведення інтернет-магазину у топ, на першу сторінку пошуку.

Особливості просування сайтів

З мінімальними знаннями, що стосуються створення сайтів, неможливо створити магазин на opencart та досягти успіху. Кожна людина повинна виконувати свою роботу, на якій розуміється найкраще. Підприємці повинні створювати нові продукти, а спеціальні агенції займатися модернізацією сайтів та їх просуванням.

Багато помилок виникає одразу після створення сайтів, через неправильний вибір основного сервера та направленості. Звичайно, у сучасних умовах більшість людей бажають заощадити кошти, тому можуть створювати магазин laravel або сайти на безкоштовних майданчиках. Проте їх основна особливість - це дуже бідний функціонал та погані можливості для розширення роботи.

Поширені майданчики для створення сайтів та інтернет-магазинів

Щоб зробити бізнес прибутковим, краще звернутися до агенції GTS, яка займається розробкою інтернет-магазинів, сайтів на WordPress, opencart, laravel. Компанія пропонує цікаві комплексні рішення, які дозволяють створити сайт або модернізувати вже існуючий майданчик. На яких платформах створює сайти GTS agency? Команда спеціалістів може створити магазин wordpress, який вважається доступною платформою для створення сайтів.

Майданчики для створення сайтів:

  • На платформі Вордпресс можна створювати звичайні одно сторінкові сайти, лендинги, а також блоги та каталоги продукції. Спеціалісти чудово розуміються на роботі WordPress та знають, як оптимізувати інформацію, стимулювати просування інтернет-магазину або сайти.
  • Opencart. Ця платформа - ідеальний варіант для спілкування, створення інтернет-магазинів. Тут є усе, що дозволяє швидко запустити продаж товарів, користуватися додатком можливостями. Проста адміністративна панель спрощує оптимізацію та просування.
  • Laravel. Це майданчик для людей, які бажають створити величезний інтернет-магазин та планують виходити на міжнародний рівень. Головна особливість цього майданчику у можливості автентифікації сайту, а також відтворенні будь-яких побажань замовника.

На початковому етапі дизайнерами створюється логотип компанії, який презентуватиме її у майбутньому, а також дозволяє розширити сайт, при збільшенні асортименту товарів та послуг у підприємця. Головна особливість агенції GTS у тому, що є спеціалісти, які чудово розуміють, як повинен виглядати сайт, щоб зацікавити користувача, вивести майданчик у топ пошуку.