1. Новини Закарпаття

Асортимент, склад та особливості виробництва шоколаду Millennium

Шоколад Millennium - це продукт, який полюбився людям, що не уявляють свого життя без солодощів. У складі цього продукту величезна кількість справжніх какао-бобів, а також молока. У продажу можна відшукати шоколад в плитках Millennium без цукру, з найвищим вмістом какао-бобів, що відрізняється гіркуватим присмаком та вишуканими органолептичними характеристиками.

Асортимент шоколаду Millennium

Якщо створення цього бренду супроводжувалося обмеженою кількістю продукції, то зараз ситуація повністю змінилася. Це фабрика, яка виготовляє величезний асортимент для поціновувачів солодощів, а також особливих продуктів, які чудово поєднуються не лише з чаєм та гарячими напоями, але й з алкоголем.

Різновиди шоколаду Millennium:

  • Наразі величезною популярністю користується молочний шоколад, який виготовляють з додаванням вершків та молока. Продукт має насичений солодкий смак. Можна відшукати молочний шоколад з горіхами, цукатами та навіть карамельними крихтами.
  • Білий шоколад. Найбільш популярні плитки з цільними горіхами, а також пористий шоколад, всередині якого знаходяться повітряні бульбашки.
  • Чорний шоколад. Ця категорія також містить величезну кількість продуктів. Досить незвичним можна вважати чорний шоколад, з вмістом какао 92%. У складі зовсім немає цукру, тому смак продукту розрахований на справжнього гурмана.

Особливості виготовлення та склад рожевого шоколаду Millennium

У 2019 році food-технологи запропонували українцям новинку – рожевий шоколад Міленіум. Це унікальний продукт, який вирізняється незвичним складом та чудовими смаковими характеристиками. Він ніжніший, ніж білий шоколад, але не такий солодкий, з вираженими фруктовими нотками. Під час створення шоколаду не використовують барвники. Щоб зробити шоколад рожевим, додають фрукти. У його складі містяться горіхи, фундук та родзинки. Шоколад має кислинку та насичений молочний, фруктовий смак. Це чудовий варіант для людей, які обожнюють щось новеньке, та завжди шукають на полицях цікаві солодощі, які ні на що не схожі.

Найчастіше шоколад купують для своїх рідних та близьких, щоб зробити приємно. Це солодкий презент для коханих дівчат, які не уявляю свого життя без солодощів. Покращити настрій дозволить плитка смачного шоколаду разом з гарячим чаєм, що допоможе зігрітися. Вартість продукції коливається у широких межах. Через особливості виготовлення, найдорожчими вважають різновиди з поміткою “Ексклюзив”. Вони включають в себе цедру цитрусових, екстра чорний шоколад без цукру. Зараз користується попитом шоколад з цільними горіхами, фундуком, що дозволяє насолодитися не тільки солодким смаком.