1. Новини Закарпаття

Боротьба з високою вологістю в будинку: як вибрати оптимальний осушувач повітря

Фахівці компанії Pobut.lviv.ua розповіли про проблеми, які може спричинити надмірна вологість повітря в приміщенні, а також як ці проблеми допоможуть вирішити спеціальні побутові прилади — осушувачі повітря.

Чим небезпечна висока вологість

Для здорового мікроклімату в житловому або офісному приміщенні потрібні оптимальні параметри повітря. Воно не повинно бути надто вологим або пересушеним. Сьогодні, коли українська інфраструктура системно знищується окупантами, перепади з опаленням найчастіше призводять саме до проблеми надто вологого повітря.

Воно небезпечне з кількох причин:

  • висока вологість згубно позначається здоров'я:
    • може викликати алергічні реакції;
    • призводить до ускладненого дихання;
    • сприяє розмноженню цвілі, що загрожує небезпечними захворюваннями дихальних шляхів;
  • занадто вологе повітря призводить до намокання стін і здатне звести нанівець будь-який ремонт (відклеяться шпалери, зіпсується дерев'яне покриття підлоги і ін.).

Вирішити цю проблему допоможе осушувач повітря, а в статті розберемося, чи допомагає осушувач повітря та як його правильно вибирати.

Як вибрати

Кожен кліматичний прилад, будь то кондиціонер, обігрівач або, як в даному випадку, осушувач, підбирається виходячи з обсягів або площі приміщення, що обслуговується.

Наприклад, модель Aircond D-30L — одна з найбільш продуктивних та надійних на ринку завдяки двороторному компресору Panasonic — здатна викачувати з повітря до 30 літрів вологи на добу та обслуговувати приміщення площею до 70 квадратних метрів. Такий пристрій стане порятунком для габаритної квартири або середнього офісу. Ще одна перевага приладу — трирічна гарантія виробника.

Ще один осушувач — Maxton MX-20L Smart — привабливий завдяки масі додаткових функцій типу сушіння білизни, іонізації повітря, можливості керування по Wi-Fi. Крім того, він оснащений HEPA фільтром, тому не тільки осушує повітря, а й чистить його, що вкрай важливо для людей із алергіями. Продуктивність моделі — до 20 літрів на добу або 60 квадратних метрів.

Осушувачі не вимагають багато енергії. Як правило, їхня споживана потужність лежить в межах 350-450 Вт. Так як принцип роботи осушувачів заснований на конденсації повітря, що проходить через холодоагент, вони мають ліміти по температурі навколишнього середовища — від 15 до 35 градусів Цельсія. Однак, як показує практика, більшість моделей відмінно працюють і за більш низьких температур — від плюс п'яти.

Не можна оминути і високу ефективність осушувачів повітря в бомбосховищах, де висока вологість — постійна проблема. Сьогодні багато волонтерських організацій взяли на себе функцію забезпечення сховищ цими приладами.

Підібрати оптимальний осушувач допоможе каталог інтернет-магазину Pobut.lviv.ua чи консультація одного з менеджерів компанії.

Контакти:

м. Львів, вул. Зелена 149б

Локація Google Maps (заїзд зі сторони ТЦ Арсен): https://g.page/pobutlvivua

(097) 586 81 58

(099) 389 94 49

(032) 290 32 18