1. Новини Закарпаття

Як вибрати осушувач повітря в будинок або квартиру

Мікроклімат квартири або будинку впливає на багато аспектів життя. Від мінімального комфорту до питань самопочуття та здоров'я. Тому краще придбати спеціальний прилад, який буде регулювати вологість та сухість у приміщенні.

Зрозуміти, що є проблеми з надмірною вологістю легко: є цвіль на стінах або на речах, постійно «плачуть» вікна, повітря сире та затхле. Щоб позбавитись цих явищ, потрібно підібрати правильний осушувач повітря. Як це зробити розповіли фахівці інтернет-магазину «Побут». 

Ідеальний мікроклімат у квартирі чи будинку передбачає рівень вологості в межах 30-60%, за умови якщо температура повітря 18-20°С. 

Види осушувачів

Для квартир та будинків, особливо на площах до 120 м2,  найчастіше обирають компресорний осушувач повітря. Він ідеально підходить для тих приміщень, де температура не виходить за межі  12-35°С. Прилади цього типу мають високу продуктивність, цінову доступність та тихі в роботі. 

За добу такий осушувач може зібрати до 70 л вологи з повітря та знизити рівень вологи до 30%. При цьому прилад видає звук максимум 53-55 дБ. 

Другий тип осушувачів — адсорбційний. Його використовують у приміщеннях, де середня температура нижче +12°С. Це може бути підвал, гараж або горище. Цей прилад може переробити близько 200 кубометрів повітря за годину та знизити рівень вологості до 1%. Також він може підвищити температуру повітря на 5-7 ° С, що особливо доречно у холодну пору року. 

Окремо для маленьких приміщень (шаф, гардеробних, комор) можна обрати третій тип обладнань, який працює на елементі Пельтьє. 

Популярні моделі

Обираючи осушувач повітря, слід обов’язково звернути увагу на наступні параметри: 

  • Продуктивність — обсяг вологи, який осушувач зможе видалити за годину/добу. 

  • Дизайн — краще обирати компактний прилад, у світлих відтінках, з антикоризійним покриттям.

  • Рівень шуму — цей показник повинен бути не надто високим.

  • Наявність додаткових функцій.

Серед моделей, які відповідають всім вимогам і потребам споживачів, можна виокремити прилади торгових марок Maxton і Aircond: 

  • Aircond D-12L працює на надійному двороторному компресорі Panasonic, що забезпечує надійну роботу, довговічність та енергоефективність. Витягує з повітря до 12 літрів води / добу. 

  • Maxton MX-20L Smart — надійний прилад, який викачує до 20 літрів води на добу. Має багато додаткових функцій (сушіння білизни, іонізація, wi fi, таймер, оснащений додатковим HEPA фільтром що робить його також і повноцінним очищувачем повітря). 

Кожен з цих осушувачів тихі в роботі та мають трирічну гарантію від виробника. Ці або інші ефективні осушувачі можна знайти у каталозі інтернет-магазину «Побут».