1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Як перевірити бізнес-партнера?

28
Без регіону (не видаляти!)

Як перевірити бізнес-партнера?

Останнім часом в Україні з'явилась значна кількість нових підприємств. Деякі з них просто здійснили релокацію та перемістилися зі східних областей на захід, змінивши назву. Для встановлення нових мереж постачання, потрібно підписувати договори та знаходити партнерів.

Навіщо потрібен пошук інформації про юридичну особу?

Ділові та фінансові стосунки повинні бути захищеними для обох партнерів. Справа в тому, що у бізнесі досить часто стикаються з фінансовими махінаціями та маніпуляціями. Щоб цього не трапилося, варто перевіряти майбутнього бізнес-партнера. Це допоможи зробити інформація про юридичну особу, для чого варто ввести у строчку пошуку лише назву компанії, або відповідний код. Інформація на сайті перевіряється завдяки 28 відкритим джерелам, що дозволяє отримати повний перелік особливостей діяльності організації.

Необхідність перевірки пояснюється тим, що зараз в Україні з'явилася величезна кількість благочинних організацій, які допомагають бійцям та мешканцям регіонів, постраждалим від російського вторгнення. Все частіше зустрічаються випадки порушення, махінацій та заробляння коштів на горі інших людей. Перед тим, як щось придбати у компанії, або вкласти в неї гроші, варто здійснити ряд перевірок. Такі послуги декілька десятків років використують мешканці європейських країн, зокрема люди, що приїхали до Європи з України. Використовуючи назву компанії, її податковий номер, вдасться отримати повну інформацію, а також дізнатися про можливі порушення з боку податкового, бухгалтерського або юридичного законодавства.

Яку інформацію дозволяє отримати перевірка?

Використовуючи пошук, можна знайти величезну кількість даних, що стосуються діяльності організації:

  • Відсутність у єдиному реєстрі. Це може означати, що організація працює лише на папері, але насправді вона не здійснює сплату податків та не зареєстрована в Україні.
  • Можливі судові справи. У такому випадку організація фіксується у судових реєстрах та різних юридичних документах, які створюють адвокати та нотаріуси.
  • Завдяки такій перевірці, вдасться визначити, що компанія припинила своє існування.

Все це дозволяє отримати правдиву інформацію, оформлену у справжньому кейсі, щоб зробити висновки щодо співпраці. Це дозволить зберегти власні кошти та не працювати з компаніями з сумнівною репутацією. Перевірка буде корисна для майбутніх працівників, які бажають влаштуватися на роботу, бізнес партнерів та різних доброчинних організацій, що хочуть допомагати компанії. Навіть під час війни, величезна кількість людей бажають нажитися на нещасті населення та отримати максимальний прибуток. Щоб цього не трапилося, ретельно перевіряйте бізнес партнерів.





Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber