1. Новини Закарпаття

Як правильно їсти суші

Замовляти японську їжу стало нині модно. Суші сет у Львові, отриманий з доставкою від компанії Sellfish, вразить своїм смаком.

Замовляти японську їжу стало нині модно. Суші сет у Львові, отриманий з доставкою від компанії Sellfish, вразить своїм смаком.

Замовляти японську їжу стало нині модно. Суші сет у Львові, отриманий з доставкою від компанії Sellfish, вразить своїм смаком. Для його виготовлення використовувалися свіжі та корисні інгредієнти, тож готовий результат виявився кращим за будь-які очікування. Враховуючи незвичайні смакові комбінації, інтерес, проявлений до таких страв, є цілком зрозумілим.

Популярність ролів та суші є показником стабільним, який характеризується поступовим зростанням. Любов до них змушує проявляти цікавість до всього, що пов’язане з подібними стравами, в тому числі й особливостей правильного споживання. Коли знаєш, як правильно їсти суші, можна не соромлячись споживати їх у компанії друзів та знайомих. Наступні поради дозволять правильно, професійно їсти такі страви).

Щоб дегустувати суші, використовуйте палички

Традиційну японську їжу варто їсти паличками. Це буде зовсім не легко, однак, практика дозволить навчитися ними керувати вправно та невимушено, розмістивши роли між парою паличок. Не обов’язково одразу демонструвати наявні уміння в ресторані. Достатньо замовити суші з доставкою від Sellfish. Щоб було простіше, можна включити відео в інтернеті чи попрохати друга про допомогу.

Варто взяти до уваги, що суші повинні знаходитись тільки між двома паличками, ніяк інакше. В жодному разі не варто їх наколювати на даний прибор. Це буде виглядати зовсім не гарно, навіть образливо щодо людей, які полюбляють японську кухню. Споживаючи поруч із ними страви з допомогою паличок, навіть не дуже вправно, можна отримати куди більше схвалення.

Складно користуватися паличками? Їжте руками!

Якщо вам важко орудувати паличками, не біда. Роли можна їсти руками. Столові прибори в такому випадку будуть недоречними. Брати пальцями можна чимало видів суші, наприклад, маки або нігірі. Існують і різновиди, які їдять виключно паличками – сашимі. Їх також слід використовувати, коли замовили сет та плануєте з’їсти його разом із друзями.

В деяких ресторанах, якщо людина їсть суші пальцями, їй подають вологий рушник. Таким чином можна не турбуватися про гігієну під час трапези. Після її закінчення варто скористатися серветкою.

Якою має бути послідовність споживання?

Як їсти японську їжу, коли замовили сет? Щоб отримати максимальну насолоду від трапези, а також продемонструвати знання правил споживання подібних страв, варто починати з делікатної їжі та поступово переходити до більш насичених закусок, фактично збільшуючи інтенсивність. Є і виняток – унагі, тобто суші, які подають в теплому вигляді. Їх варто завжди їсти на початку трапези.

Зазвичай послідовність споживання є наступною:

  • Сашимі мають надзвичайно тонкий смак, тож починати слід саме з них.
  • Наступними будуть маки, вони мають у складі водорості, консистенція яких здатна погіршитись від тривалого очікування.
  • Для завершення трапези ідеально підійдуть норі. Першими йдуть різновиди з нежирною рибою.

Суші та соєвий соус

Найчастіше суші подають саме із соєвим соусом. Його неправильне споживання може створити деякі складнощі. Щоб рідина не виливалися під час замочування суші, слід додавати її в миску у невеликій кількості. За потреби соус завжди можна долити.

Обережно занурюючи суші в рідину, споживач ідеально підкреслює смак готової страви. При цьому соус наноситься завжди з боку риби. Його не варто змішувати з васабі, адже тоді страва буде дуже гострою. Не дарма в Японії не споживають їх одночасно.

Ніколи не відкушуйте суші. Їх треба їсти цілими, тобто споживати один шматок за один раз. Відкушувати та класти на тарілку – це неприпустимо. Японці не зрозуміють подібних дій. Звісно, якщо замовили величезні суші, можете відкусити від них шматочок, однак, ні в якому разі не варто потім його класти на тарілку. В такому випадку їжу продовжують тримати паличками чи в руках. Виконуйте ці прості правила, щоб отримати найбільше задоволення від улюблених страв!