1. Новини Закарпаття

Матеріали виготовлення та типи хватів геймерських мишок

Геймерська мишка – це девайс для користувача, який не уявляє свого життя без ігор та різних комп'ютерних пригод. Для роботи в офісі купують звичайні оптичні або лазерні мишки, які характеризуються наявністю всього двох клавіш та одного колеса. Проте геймерські миші суттєво відрізняються від своїх офісних побратимів не лише функціональністю, але й матеріалом виготовлення.

Чим геймерська мишка відрізняється від офісної?

Головна особливість у тому, що геймерські пристрої повинні витримувати величезну кількість натискань за невеликий проміжок часу. Перед тим, як купити мишку ігрову, потрібно впевнитися в тому, що внутрішня начинка значно міцніша, ніж у офісних моделях. Це стосується і матеріал корпусу. Тому нерідко геймерські миші виготовляють з надміцного пластику, з додаванням вставок з алюмінію. Це гарантує тривалий термін використання, а також відсутність пошкоджень навіть під час дуже активної та захоплюючої гри.

Функціонал геймерських приладів значно ширший та дозволяє користувачеві програмувати відповідні команди при натисканні певної кнопки. На геймерських мишках можна побачити величезну кількість додаткових кнопок, які створені, щоб спростити життя та дозволити виконати повний цикл маніпуляції, натиснувши клавішу. Це можливо зробити через збільшену кількість пам'яті та складну конструкцію. Пристрої відрізняються високою розподільчою здатністю, що необхідно під час сучасної гри, коли найменше торкання до поверхні суттєво впливає на процес проходження раунду.

Різновиди форми геймерських мишок

Звичайна офісна миша має овальну форму та розрахована на невелику кількість натискань. Під час дуже активної гри, кількість натискань збільшується у 1000 разів у порівнянні з офісними варіантом. Тому звичайна овальна форма буде сприяти виникненню больових відчуттів та швидкої втоми суглобів, м'язів кисті.

Класифікація геймерських мишок за типом хвату:

  • Долонний
  • Кігтьовий
  • Змішаний

Тобто форма таких пристроїв може відрізнятися залежно від звичок геймера. Є універсальні моделі, які дозволяють змінити ергономіку пристрою з однієї на іншу.

Неможливо не відзначити унікальний дизайн та наявність додаткової підсвітки. Деякі моделі мають змогу змінювати свій колір та цікаво сяють, що покращує настрій геймера, дозволяє зробити гру яскравою. Обираючи пристрій, віддавайте перевагу моделям від перевірених виробників, які чудово себе зарекомендували. Варто утриматися від придбання пристроїв no name через можливу погану збірку та неякісні внутрішні складові. Звертайте увагу на розподільчу здатність, яка збільшує чутливість мишки.