1. Новини Закарпаття

Різновиди та особливості вибору вішаків для одягу

Кожна людина бажає виглядати охайно. Проте це насправді величезна праця, яка потребує часу. Оптимальним варіантом економії часу господині є використання вішаків, які можна придбати за посиланням https://delim-furniture.com/cat-vishaki-ua. Правильно обравши тип такого виробу, можна зберегти охайний вигляд ділових костюмів, верхнього одягу та моделей з дорогих, тендітних тканин.

Різновиди вішаків для зберігання одягу

Найбільш поширеним різновидом ще декілька десятків років тому були стандартні вішаки, виготовлені з дерева. Проте пізніше почали з'являтися вироби з пластику та величезна кількість сучасних пристосувань, які дозволяють зберігати одяг з тендітних тканин, наприклад шовку.

Типи вішаків для одягу:

  • Стандартні дерев'яні вішалки користуються популярністю, бо вони відрізняються міцністю та чудово підходять для зберігання важкого верхнього одягу, шуб та пальто.
  • Для ділових костюмів найчастіше використовують металеві, дерев'яні та пластикові вішаки, які мають декілька характерних особливостей. Зокрема нижня перекладина виготовляється з матового та не слизького матеріалу. Це перешкоджає падінню штанів з такої вішалки.
  • Окремо варто зупинитися на вішалках для нижньої білизни, піжам, різних комбінацій, а також вечірніх суконь з шовку. Такий одяг виготовляється з ніжної тканини, яка дуже швидко покривається затяжками, стрілками та пошкоджується.

Щоб подовжити термін використання такого одягу, зазвичай купують спеціальні вішаки, які мають флокові плечики. Вироби мають спеціальне покриття, яке не дозволяє утворюватися затяжкам та перешкоджає ковзанню тонкої тканини по поверхні вішалки.

Сфера використання та принципи вибору вішаків

Такі вироби використовуються у сфері продажу, тобто в магазинах жіночого, чоловічого та дитячого одягу. В залежності від різновиду одягу, обирають відповідні моделі вішаків. Для костюмів використовують вироби, що доповнені матовою нижньою планкою. В них передбачена наявність спеціальних заглиблень, щоб не ковзала сорочка.

Для нижньої білизни зазвичай купують вішаки, які у верхній частині мають своєрідні затискачі. Саме вони дозволяють фіксувати бретелі та перешкоджають падінню білизни на підлогу. Спеціально для комплектів нижньої білизни створені пластикові вішаки, які мають декілька гачків.

Для магазинів, які реалізують штанці, джинси, створені металеві вішалки з м'якими гумовими прищіпками. Вони чудово утримують полотна штанин та не дозволяють їм зминатися. Це чудовий варіант для класичних брюк, на яких зазвичай випрасовують стрілки.

Великі магазини, які реалізують широкий асортимент одягу, зазвичай купують різноманітні вішаки, що відрізняються матеріалами виготовлення та своєю конструкцією. Це дозволяє краще розташувати одяг та презентувати його покупцям.