1. Новини Закарпаття

Головний шпигун Путіна в Угорщині почувається як вдома

Молодий Андрій Наришкін отримав посвідку на проживання в Будапешті. Квартира має площу 101 кв. м та оцінюється у 365 тис. євро. Про це йдеться у розслідуванні Insight News Media.

Молодий Андрій Наришкін отримав посвідку на проживання в Будапешті. Квартира має площу 101 кв. м та оцінюється у 365 тис. євро. Про це йдеться у розслідуванні Insight News Media.

Квартири в розкішному будинку на вулиці Бечі, 5 у Будапешті мали б здаватися в оренду редакції якогось модного глянцю або офісу великих модних корпорацій. Але за цією адресою у просторій двокімнатній квартирі прописаний син провідного російського шпигуна Сергія Наришкіна. Про це йдеться у розслідуванні Insight News Media. Молодий Андрій Наришкін отримав посвідку на проживання в Будапешті. Квартира має площу 101 кв. м та оцінюється у 365 тис. євро.

Хто такий Сергій Наришкін? 

Сергій Наришкін є директором Служби зовнішньої розвідки Російської Федерації з жовтня 2016 року. Служба була безпосередньо причетна до повномасштабного вторгнення в Україну, але Наришкін помилився у прогнозуванні реакції світу на це, не оцінивши тверезо ступінь ізоляції Росії. Наришкін є Головою Парламентських зборів Союзних держав Білорусі та Росії, членом Вищої ради партії "Єдина Росія". Він також є надійним важелем впливу Путіна на Угорщину. 

Voldan Investments та шахрайські схеми

За цією адресою в елітному районі угорської столиці зареєстрована рієлторська компанія Voldan Investments, яка фігурує в брудній бізнесово-політичній схемі. Суть схеми полягала в наступному: для придбання облігацій не потрібно купувати в Угорщині нерухомість або відкривати бізнес, а кошти повністю відшкодовуються протягом п'яти років. 

Серед керівників «Волдана» особи, що мають ділові стосунки з прем'єр-міністром Орбаном: Міхаель Шабтай, Арпад Хабоні. Проте, через тіньові схеми цієї програми Угорщина зазнала більше збитків, ніж запланованих прибутків. В офісі Voldan прокоментували розслідування, заперечуючи будь-які політичні зв'язки з родиною Наришкіних. 

Хто такий Михаель Шабтай?

Міхаель Шабтай – грузино-ізраїльтянин, який тривалий час живе та займається бізнесом в Угорщині, володіє інвестиційними компаніями у сфері нерухомості та угорськими ЗМІ, а також мережею пекарень. Сім'я Михайла Шабтая є важливою ланкою зв'язку з Росією, адже добрим стосункам було покладено початок ще у часи передвиборчої компанії Анатолія Собчака, мера Санкт-Петербурга. 

Міцні зв'язки між Угорщиною та Росією

Тісні зв'язки Росії з Угорщиною були відомі давно, а після 24 лютого їх стало важко приховувати. Російський шпигун Наришкін має багато зв'язків з угорцями, зокрема з Орбаном, через схеми впливу, які включають угоди про закупівлю енергоресурсів, спільний бізнес, нерухомість, політичну підтримку. Саме тому кожен виступ угорського прем'єра Орбана є відвертою російською пропагандою.

Російська агентура активно працює всередині Європейського Союзу, але її робота є помітною та має бути викрита.

Джерело: https://insightnews.media/putins-main-spy-in-hungary-feels-at-home