1. Новини Закарпаття

Чи варто заощаджувати, купуючи спортивне взуття для малюків?

Незважаючи на те, що діти дуже швидко ростуть, не варто економити на взутті. Справа в тому, що правильне положення стопи під час бігу та ходьби сприяє її правильному розвитку та формуванню. Крім того, неякісне взуття може призвести до проблем опорно-рухового апарату, хребта.

Поради щодо вибору дитячих кросівок

Сучасні та зручні adidas дитячі кросівки, можуть купуватись для кількох цілей:

  • Для прогулянок містом, на дитячих майданчиках
  • Для спортивних занять, секцій та бігу

Залежно від сфери використання взуття, обирають його дизайн та характеристики. Взуття для спорту відрізняється від прогулянкових варіантів наявністю амортизації. Підошва таких кросівок зазвичай виготовляються з еластичних матеріалів, піни, що мають відповідні вставки в області склепіння стопи. Крім того, взуття для бігу часто доповнюється жорсткими задниками, щоб перешкодити появі вивихів під час активних спортивних навантажень.

Важливе значення має спосіб фіксації взуття на нозі. Для цих цілей можуть використовуватися шнурки, липучки. Для дітей дошкільного віку оптимальним варіантом є придбання кросівок на липучках. Є можливість замість стандартних шнурків використовувати вироби на магнітах, які немає необхідності зав'язувати. Обираючи кросівки для літа, оптимальним варіантом стане придбання виробів, що виготовлені з дихаючої сіточки. Це перешкоджатиме запотіванню ніг, навіть під час сильної спеки.

З яких матеріалів краще купувати дитячі кросівки?

Вибір матеріалу безпосередньо залежить від сезону, в якому ці кросівки планують використовувати. Тому для осені оптимальним варіантом стане придбання виробів з натуральної шкіри. Вона добре набуває форми ноги, забезпечує комфорт під час руху, але при цьому не протікає. В літній час можна віддавати перевагу дихаючим моделям. Найчастіше для виготовлення верхньої частини взуття використовують текстильні матеріали.

Детально варто зупинитися на виборі розміру взуття. Так як дитяча нога дуже швидко росте, необхідно купувати моделі з невеликим запасом. Найкраще, якщо між задником та п'ятою дитини можна буде з легкістю ввести один палець. Це дозволить проносити взуття 1-2 сезони. Оптимальним варіантом стане придбання кросівок від відомих виробників. Їхня основна мета – розробка зручного та якісного взуття для спорту, яке витримує серйозні навантаження. Саме тому в якісних кросівках від adidas дитина зможе активно бігати, та не відчувати дискомфорту. У розробці такого взуття беруть участь ортопеди, які чудово розуміються на важливості правильного положення стопи в процесі руху дитини.