1. Новини Закарпаття

Сучасні методики та переваги лікування зубів у white clinic

Дорослі та діти бояться стоматологів, що пов'язано зі страхом болю. Найчастіше страх виникає через неякісне лікування карієсу у дитячому віці, яке було пов'язане з сильними больовими відчуттями. Проте медицина не стоїть на місці, повсякчас створюють нові методики лікування зубів, які здійснюються без болю.

Найбільш поширені хвороби зубів

Найпоширенішим спеціалістом, який займається лікуванням зубів у White Clinic, є терапевт.

Які хвороби лікує терапевт:

  • Карієс
  • Пульпіт
  • Періодонтит
  • Незначні сколи емалі, тріщини
  • Запалення слизової оболонки
  • Підготування до протезування

Найпростіше вдається вилікувати початковий карієс, який не розповсюдився на пульпу. Тобто корінь та нервові закінчення недоступні та закриті. Проте незначна кількість пацієнтів звертаються до стоматолога без болю. Найчастіше приводом візиту до стоматолога є нестерпний біль. Він зазвичай виникає, якщо людина стикнулася з пульпітом або періодонтитом. У такому випадку недостатньо лише видалити пошкоджені тканини та відновити цілісність зуба, з використанням пломбувального матеріалу. Потрібне розкриття каналів, їх чищення та пломбування. У такому випадку доведеться відвідувати лікаря декілька разів.

Нові методики лікування зубів

Серед проблем, які досить часто виникають після неякісного лікування - це залишення інструментів всередині зубних каналів. Це відбувається у тому випадку, якщо голка чи стрижень обладнання залишається всередині каналу, після чого закривається пломбувальним матеріалом. Щоб такого не відбувалося, у White Clinic використовують сучасні методики з використанням мікроскопів. Лікування під мікроскопом - це один з сучасних методів, який дозволяє якісно усунути пошкоджені тканини, без видалення здорового зуба. Це дозволяє звести до нуля можливість залишити шматки інструменту всередині зубів.

Успіх лікування залежить від адекватної діагностики. Тому сучасне обладнання в клініці сприяє встановленню істинного діагнозу. Навіть у досить запущених випадках лікар намагатиметься зберегти зуб, та відновити його цілісність, а також естетичні характеристики. Для повного знеболення, особливо під час лікування глибокого карієсу, пульпіту або періодонтиту, використовують провідникову анестезію. Анестетик вводиться не лише у ясна, але й у спеціальний нервовий вузол, що дозволяє знеболити повністю всю щелепу. Завдяки цьому вдається повністю позбутися больових відчуттів, навіть у запущених випадках, при руйнуванні тканин кореня. Крім того, така методика використовується для лікування декількох зубів за один прийом, що дозволяє заощадити час.