1. Новини Закарпаття

Як вибрати зоомагазин, якому можна довіряти?

Як вибрати зоомагазин, якому можна довіряти?

Дуже багато людей люблять тварин, тому в нас в квартирах живуть різні вихованці – коти, собаки, щури, хом'яки, шиншили, ігуани, павуки і не тільки. Наше завдання – не тільки любити та плекати хатню тваринку, а й забезпечувати всім необхідним. Отже, важливо вибрати перевірений зоомагазин, щоб купувати там корми, вітаміни та багато іншого. Як же вибрати такий магазин?

Критерії вибору надійного зоомагазину

Абсолютно неважливо, що ви шукаєте – звичайний або інтернет-магазин зоотоварів, головне, щоб купувати в ньому було зручно і безпечно. Тому звертайте увагу на такі моменти (особливо онлайн):

  • Корми та ласощі лише від перевірених постачальників. Жодних прозорих пакетиків без розпізнавальних знаків – лише офіційна продукція в герметично упакованих пакетах.
  • Звичайно ж, магазин має працювати згідно із законами України. Якщо ви прийшли до зоомагазину і соромтеся ставити деякі питання або просто консультанти зайняті, попросіть адресу сайту. Зазвичай на ньому можна знайти вичерпну інформацію. Найчастіше сайт компанії – заразом і інтернет-магазин. А купувати в інтернеті набагато зручніше, погодьтеся.
  • В онлайн зоомагазині звертайте увагу на асортимент. Товарів має бути досить багато, щоб кожен зміг купити все необхідне для улюбленця. Якщо є розділ «Все для котів», то в ньому справді має бути все – від кормів та вітамінів до одягу та іграшок. А якщо у вас кілька різних тварин, наприклад, кіт, собака, акваріумні рибки та папуга, хороший інтернет-магазин запропонує товари для всіх них і не тільки.
  • На сайті зоомагазину також звертайте увагу на зручність навігації. Зрозумілі написи і шрифт, що легко читати, зручні категорії, форма пошуку. Якщо сайт зручний і продуманий, на те, щоб зробити замовлення, потрібно кілька хвилин.
  • Зверніть увагу, наскільки вам раді. Якщо в наземному магазині ви зрозумієте це по посмішці консультанта, то в інтернет-магазині на вас можуть чекати зручна форма зворотного зв'язку з онлайн-консультантом, приємні картинки та милі банери, система лояльності, зрозумілі умови оплати та доставки тощо.
  • Акції. Файно, коли є можливість заощадити – і не лише на «чорну п'ятницю». Відповідальні зоомагазини регулярно проводять акції та розіграші, надають бонуси постійним клієнтам, формують цікаві комплекти товарів зі знижкою і не тільки.

Тепер вам буде неважко вибрати зоомагазин (особливо в інтернеті), якому можна довіряти та замовляти товари для своїх улюбленців з комфортом.