1. Новини Закарпаття

Переваги кондиціонера Cooper&Hunter CH-S09FTXAL-WP Supreme Continental

Кондиціонер – незамінний помічник в охолодженні будинку у літні дні. Забезпечення омріяних кліматичних умов у своєму помешканні забезпечить комфорт на роботі та вдома. Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXAL-WP який можна придбати за посиланням https://vashklimat.com.ua/shop/konditsionery/cooper-amp-hunter-conditioners/kondiczioner-cooperhunter-ch-s09ftxal-wp-supreme-continental/ гарантує, що у будинку чи офісі буде приємна температура, свіже повітря та оптимальна вологість протягом усього року.

 

Інтернет-магазин "Ваш Клімат" пропонує як класичні кондиціонери для квартир, так і мобільні варіанти або охолоджувачі повітря. Якщо потрібно знизити температуру влітку, або зігріти приміщення в холодний сезон, даний товар – найефективніший вибір. 

 

Експлуатаційні характеристики спліт системи

 

Незалежно від погоди, з кондиціонером Cooper&Hunter CH-S09FTXAL-WP користувач завжди буде повноцінно контролювати температуру. 

 

За що цінується товар:

 

 • Охолодження або обігрів, подача свіжого повітря та осушення – спліт-кондиціонер забезпечує приємне відчуття температури повітря в діапазоні від 16°C до 30°C. 
 • Водночас продуктивність не обов'язково має бути дорогою: система теплообміну працює настільки м'яко, що заслужила клас енергоефективності A+++. 
 • Режим нагрівання або охолодження, вентилятор з 3 швидкостями, а також різні функції синхронізації точно адаптують пристрій до потреб родини. 
 • Все керується зі зручного дивана або столу за допомогою дистанційного пульта. Wi-Fi технологія дозволяє регулювання налаштувань за допомогою смартфону або іншого гаджета. 
 • Завдяки двокомпонентному принципу роботи можна насолоджуватися райським спокоєм під час надзвичайно тихої роботи. Рівень звукової потужності в приміщенні в режимі охолодження складає всього 18дБ.
 • Використання холодоагенту R32 не сприяє глобальному потеплінню.
 • Придбати спліт систему Cooper&Hunter слід за параметрами безпеки. При незапланованому вимкненні електроенергії кондиціонер може автоматично повернутися до вихідних установок.
 • Автоматичне включення кліматичного обладнання також активується, коли термостат реагує на зміну температури.
 • Сучасна модель має різні типи фільтрів у комплектації. Вони слугують для уловлювання пилу, кліщів, диму, бактерій, плісняви й навіть вірусів. 
 • Кондиціонер забезпечений таймером для легкого встановлення часу роботи.
 • Антикорозійне покриття GREEN-FIN захищає теплообмінник.

 

Ефективність охолодження, безумовно, є найважливішим параметром. Продуктивність залежить від розміру приміщення. Дана модель розрахована на площу в впливу 25 м². Придбання надійного пристрою від компанії Cooper&Hunter – це можливість забезпечити в приміщенні будь-якого призначення.