1. Новини Закарпаття

Святкова упаковка подарунків: креативні приклади

 

Святкова упаковка подарунків: креативні приклади

Гарна оригінальна упаковка подарунка є актуальною до будь-якого свята. Не обов'язково звертатись до магазину, щоб презент красиво загорнули. Обгортка, зроблена своїми руками, залишить приємні враження в людини - вона обов'язково запам'ятає дарувальника.

Приклади цікавих упаковок

Традиційним пакувальним папером мало кого здивуєш. Він красивий, продається в різних варіантах забарвлення, але вже неабияк набрид. У ролі обгортки можна використовувати географічні карти, ноти, газети, кросворди, альбомні аркуші з тематичними малюнками. Матеріал потрібно вибирати, враховуючи вподобання людини, якій призначається підношення.

Щоб подарунок не виглядав занадто скромно, його перев'язують яскравими стрічками, шпагатом, причіплюють дзвіночки, смаколики, бантики, фігурки із пластику, щільного картону.

Якщо презент складається з кількох елементів (набір косметики, смаколиків, ялинкових прикрас і т. д.), краще скласти їх в одну коробку, накрити папером тишью, а потім кришкою. Він має приємний хрускіт, що додає урочистості при розпаковуванні. Для корпоративних презентів або власного бренду можна замовити друк лого на тишью. Написи, зроблені золотими, срібними, лаковими літерами мають презентабельний вигляд.

Зверху коробку обертають мереживом, тканиною, фатином. Особливо ефектно біле мереживо виглядає на рожевому, блакитному, синьому, червоному, фіолетовому фоні. Фатин гарний у будь-якій кольоровій гамі.

Ще один варіант - крафтовий обгортковий еко-папір (світло-коричневий). Презент перев'язують натуральними нитками, а на місці бантика прикріплюють цікаві композиції. До новорічних свят підійде букетик із ялинових гілочок, шишок, ягід, цедри, паличок кориці.

Майстер класи з креативної упаковки

Варіант №1 - подарунковий пакет:

  • Взяти кольоровий чи крафтовий пакет. Верхню частину порізати на "локшину" на висоту 5-10 см.
  • Покласти в пакет кілька білих чи кольорових аркушів тютюнового паперу - тишью. Його куточки мають виглядати над краєм. На папері можна надрукувати логотипи компанії, магазину, бренду. Друк на тишью в Україні виконується в інтернет-магазинах на замовлення. Там же розробляють фірмові знаки.
  • Перев'язати пакет стрічками нижче місця, де закінчуються надрізи. Якщо презентів багато, до кожного причеплюють картонку з ім'ям одержувача.

Варіант №2 - термокухоль:

  • Купити прозорий термокухоль або склянку з кришкою.
  • Зім'яти і помістити туди сигаретний папір (тишью). В нього сховати подарунок (гроші, сертифікат, сувенір, біжутерію).

Варіантів багато, просто треба включити фантазію.