1. Новини Закарпаття

Конструкція, принципи роботи та встановлення магнітних світильників

Сучасне освітлення дозволяє не лише наповнити кімнату світлом, але й зонувати приміщення, розділивши його на окремі ділянки. Наразі найбільш популярною у цій сфері вважають магнітну трекову систему за посиланням https://energywest.com.ua/trekovi-svitylnyky-i-komplektuyuchi/mahnitni-trekovi-systemy, яка складається зі спеціальної шини, що проводить електричний струм, а також світильників та комплектуючих. Така система дуже нагадує двері купе, але замість дверей по направляючим переміщуються магнітні світильники. Головна перевага у простоті конструкції, повній безпечності для дітей.

Принцип роботи та конструкція магнітних світильників

Всередині шини знаходиться спеціальна плата, яка проводить електричний струм. Проте напруга всередині складає всього 24В. Це повністю безпечна для людей конструкція. Така система співпрацює з блоком живлення, який і дозволяє перетворювати струм з розетки на необхідну величину 24В.

Під платою, яка проводить електричний струм, знаходяться потужні магніти, які дозволяють кріпити світильники. Головна перевага в тому, що система мобільна, a джерела світла можна переміщувати один до одного та змінювати кут, куди падають світлові промені. Найчастіше таку систему використовують на кухні, бо це оптимальний варіант для освітлення робочої зони, де господиня готує їжу.

Різновиди та особливості встановлення магнітних світильників

Якщо потрібно додати джерело освітлення, це можна без проблем зробити. Для цього в існуючу систему додають ще один світильник з сайту https://energywest.com.ua/trekovi-svitylnyky-i-komplektuyuchi/komplektuiuchi-do-mahnitnykh-system. Нічого монтувати не потрібно, достатньо лише ввести світильник у рейки, та перемістити на необхідне місце.

Існує кілька різновидів магнітних світильників:

  • Лінійні відрізки. Всередині шини знаходяться освітлювальні прилади, які представляють собою звичайні відрізки, що світиться. Світло може бути розсіяним або точковим, направленим у певне місце.
  • Точкові елементи. Зазвичай вони також можуть змінювати своє місцеположення, переміщуватися в межах однієї шини, та створені для того, щоб освітлювати певну зону.
  • Циліндричні системи від EnergyWest.com.ua, якими зазвичай користуються над ділянками, де готують їжу.

Якщо купується певна магнітна система, при бажанні вдасться додати ще кілька світильників. Але доведеться купувати прилади лише цієї компанії. Це пов'язано з тим, що ширина, довжина та деякі особливості шин, світильників, можуть суттєво відрізнятися між собою, в залежності від виробника. В такому випадку обирати буде досить просто, через зовсім невеликий асортимент виробів. Не дивлячись на невелику кількість різновидів світильників, це зовсім не означає, що користувачеві немає з чого обирати. Світильники можуть використовуватися для різних цілей та у надзвичайних комбінаціях, які майже неможливо повторити.