1. Новини Закарпаття

Конструкція, принцип роботи, підключення 4G-роутерів

Значна кількість українців, після постійних ракетних ударів зі сторони Росії, стикнулася не лише з проблемою вимкнення світла, але з відсутністю інтернету. Проте розумні та винахідливі українці розв'язали питання електроенергії. Значна кількість мешканців придбали інвертори, автомобільні акумулятори, а також генератори, що дозволяє більшості електроприладів у будинку працювати. Залишилася невирішеною проблема відсутності інтернету. Це пов'язано з тим, що деякі з провайдерів та постачальників послуг, використовують звичайні дроти. Якщо подбати про електрику, то комп'ютер, ноутбук та роутер будуть працювати, але через відсутність електропостачання обладнання, яке знаходиться у сусідньому будинку на даху, інтернет не працюватиме.

Як мати доступ до мережі інтернет в умовах відсутності світла?

Деякі з провайдерів вже почали переробляти систему, використовуючи оптоволоконні дроти. Проте більшості користувачів доводиться вирішувати питання відсутності інтернету самостійно. Оптимальним варіантом для цього стане використання 4G інтернету. Для цього достатньо придбати сім-карту. Проте, якщо у будинку величезна кількість мешканців, то без wi-fi роутера, який передає інтернет до користувачів, не обійтися. В такому випадку вирішить проблему Huawei B525s-23a 4G. Це прилад, який працює не від стандартного дротового інтернету, який надходить до будинку, а з використанням технології 4G, без дротів.

Особливості роботи 4G-роутерів:

  • Для роботи пристрою, достатньо ввести у відповідний відсік сім-карту оператора, увімкнути роутер у мережу 220В, та почекати кілька хвилин.
  • Навіть якщо в будинку не буде електрики, такі прилади можна з легкістю під'єднати до павербанків, через їх невисоку потужність.
  • При відсутності електропостачання, wi-fi роутер 4G, який можна знайти на сторінці, це один з найкращих варіантів залишатися на зв'язку та мати інтернет для роботи, розваг.

Сфера використання 4G-роутерів

Зазвичай такі прилади розглядаються у якості альтернативи для офісів та різних бізнес-центрів, де головним робочим інструментом є ноутбук. Чудовий варіант для фрилансерів, а також людей що працюють віддалено, тобто вдома. Використовуючи прилади, можна не залежати від відсутності електропостачання, та завжди бути на зв'язку, працювати з використанням 4G-технології.

Головна перевага у можливості під'єднати 64 користувачі. Пристрій має чудовий захист та гарантує безпеку власних даних. Це можливо завдяки спеціальним протоколам захисту та розробкам компанії huawei. Також є можливість підключити такий роутер за допомогою дротів до комп'ютера, який не має WiFi-модуля.