1. Новини Закарпаття

Огляд особливостей iPhone 12 Pro

 

Зараз можна максимально вигідно придбати iPhone 12 Pro. Цей телефон, не дивлячись на те, що вже світ побачив не тільки тринадцяте, а ще й чотирнадцяте покоління, не втрачає свої характеристик та популярності серед потенційних користувачів. Гаджет швидкий, доволі довго працює без підзарядки та створює просто ідеальні фото, відео навіть без обробки просто через те, що в телефоні присутні модернізовані модулі камери. Зараз багато хто думає про те, як йому заощадити. Це можливо навіть під час оформлення замовлення на смартфон. Для цього потрібно просто обрати модель бу. За технічними характеристиками вона буде така саме, як і нова, а от безпосередньо вартуватиме значно менше, що великий плюс.

Огляд камери iPhone 12 Pro

Виробник обладнав смартфон iPhone 12 Pro одразу декількома камерами. Якщо спиратися саме на статистику, то слід зазначити, що станом на літо минулого року за якістю фото та відео саме цей телефон входив до рейтингу десятки найкращих не тільки в Європі, а й в принципі в цілому світі. Цього вдалося досягнути завдяки тому, що додав в телефон виробник таку інноваційну технологію, як Dolby Vision.

Загалом у Айфона 12 Про три камери. Мова йде про звичайну на 12 Мп, що має додатково ще 4-кратний оптичний зум. Друга камера – це ширококутна на 12 Мп, а третя – телефото теж з таким самим показником.

Якщо говорити саме про переваги, то цей телефон має максимально високу якість саме нічних знімків. Минулі моделі не можуть про таке розповісти. Розробники адаптували всі три камери, тому тепер фото деталізовані навіть якщо вони були зроблені в повній темряві. Далі слід зазначити використання ще й такої технології, як автофокус.

Багато хто з користувачів Айфона 12 Про кажуть про те, що в ньому тільки природні кольори. Вони такими залишаються навіть у разі, якщо робити фото у приміщенні без сонця. Додатково розробники попрацювали ще й зі стабілізацією. Багато хто виокремлює натуральний ефект боке. Слід зазначити, що новий користувач iPhone 12 Pro навіть зможе самостійно протестувати новий редактор для фото Apple ProRAW. Кажуть про те, що він має велику кількість доволі ефективних можливостей, які потрібно розглянути вже під час тестування.

Ще одна новація, про яку не можна мовчати – це спеціальна лазерна система LiDAR. Розробники запевняють, що саме ця технологія має змогу підтримувати автоматичний фокус незалежно від того, в яких умовах освітлення знаходиться людина. Таких недоліків, як погіршення деталізації в темряві, шумів у приміщенні через слабке освітлення тепер теж не буде. Всі ці моменти розробники iPhone 12 Pro додатково пропрацювали.

Про швидкість моделі

На момент виходу лінійки повністю вся серія вважалася найшвидшою у світі, оскільки виробник вирішив використати такий чіпсет, як A14 Bionic. Проводилися навіть додаткові тестування, які показали, що процесор на 15-45% швидший, аніж ті, що використовують при створенні власних гаджетів потенційні конкуренти компанії.