1. Новини Закарпаття

Як правильно вибрати інтер'єрні наволочки?

Зробіть свій інтер'єр затишніше за допомогою великої купи декоративних подушок та новорічних наволочок. Крім того, що вони є стильними аксесуарами, ви можете притулитися до них на дивані. Обираєте ви наволочку з принтом чи однотонну; Для кожного стилю можна знайти відповідну річ. Хочете знати, в яких кольорах і візерунках можна купити подушки? А які можна гарно поєднувати з новорічними скатертинами перед святом Різдва? Детальні поради від дизайнерів можна дізнатися в статті.

Що таке декоративні подушки і що з них можна зробити?

Перш ніж потрапити в дивовижний світ м'якості, пухнастості, візерунків і кольорів, трохи додаткової інформації. Що ж таке декоративні подушки? Простіше кажучи, це подушки, якими ви, наприклад, прикрашаєте диван чи ліжко. Багато моделей також мають практичне призначення: комфорт. Декоративні подушки часто використовуються як елемент стилю для завершення кімнати. Наприклад, кілька подушок, які підходять до стіни, дають відчуття, що все поєднується. Допомагає в цьому і плед на дивані.

Стиль з подушками на дивані

Місце номер один для розміщення декоративних подушок – це диван. На дивані зазвичай вистачає місця для кількох подушок, тому він ідеально підходить для стилізації різними кольорами, текстурами та формами. Спробуйте працювати шарами та використовуйте прийом кидка. Немає правила, скільки декоративних подушок на дивані, це залежить виключно від вас. Непарні числа часто найкраще виглядають разом. Наприклад, ви можете розмістити декоративні подушки групами по 3 штуки. Звичайно, ви все одно хочете мати місце для сидіння, тому спробуйте зібрати подушки разом, щоб мати більше місця для сидіння.

Яскраві кольори -  чи варто на цьому робити ацент?

Складний інтер’єр вимагає складних декоративних подушок. Рожевий, жовтий, оранжевий, синій, зелений. Зробіть вибір на користь однотонного образу. Або змішуйте різні кольори. Тільки пам’ятайте: тримайте подушки в колірній палітрі будинку. Тоді це не буде виглядати безладно.

Від натури до графічного принта. Подушка з малюнком надає багато індивідуальності. Подушка з принтом чудово підійде на тихий диван. Але який візерунок вибрати? Завжди пам’ятайте про кольори вашого інтер’єру та знайдіть цей колір у дизайні подушок. Тоді пошук стає легшим. Звичайно, всім відома класична квадратна форма. Але у світі декоративних подушок є набагато більше. Круглий, прямокутний, у формі квітки, можна придумати. Для грайливого цілого оберіть подушки різних форм і розмірів, наприклад, квадрат з прямокутником 30 × 50 см і круглий разом.

Якої форми вибрати наволочки?

Квадратна декоративна подушка, є у кожного вдома. Ви хочете новий вигляд? Тоді не купуйте нову подушку, а тільки замініть чохол. Квадратні подушки часто мають стандартний розмір 50 на 50 см або 40 на 40 см. Тоді вам залишиться лише замінити декоративну наволочку для абсолютно нового вигляду.

Скрасьте вітальню круглими декоративними подушками. Навіть в асортименті круглих декоративних подушок є різноманітні варіації. Від бахроми по краю до вузла посередині. Вони надають інтер'єру сучасну атмосферу з ноткою романтики.

Від круглого переходимо до прямокутного. Ви бачите, що ця форма повертається все частіше. Комбінуйте квадратну подушку з прямокутною для грайливого дуету. Вам важко знайти відповідність? Все частіше можна побачити набори подушок різних розмірів. Ідеал!