1. Новини Закарпаття

Знижена потенція у 30 років не проблема, якщо є Левітра

Вершина сексуальної активності, за словами вчених, у чоловіків припадає на 18-20 років. Проте це зовсім не означає, що у інші вікові періоди сильна стать не може мати відмінну потенцію та частий секс. І в 30, 40 і навіть 60+ років можна залишатися активним в ліжку та отримувати задоволення. Проте все частіше проблеми з ерекцією виникають в зовсім молодому віці. В тридцять років потенція знижується з багатьох причин: при незбалансованому раціоні, коли організму не вистачає важливих вітамінів та мінералів, якщо є шкідливі звички чи з’явились хронічні захворювання сечостатевої системи.

При частих проблемах з ерекцією варто скористатися надбанням фармацевтики та купити дженерик Левітра https://pharmukraine.org/ua/levitra.html. Такий засіб швидко повертає потенцію, посилює відчуття під час оргазму та навіть може підвищити витривалість мужчини у ліжку. І головне – придбати таблетки можна онлайн в інтернет-аптеці, адже про еректильну дисфункцію мало хто хоче розповідати.

Чому саме дженерик Левітра

У питаннях проблем з ерекцією чоловікам хочеться отримати результат одразу. І саме Левітра може це забезпечити, адже засіб діє з першої ж дози, не потребуючи довготривалого курсу лікування. Таблетки слід приймати один раз на добу, а їх дія продовжується близько 4-6 годин.

Вибрати можна й оригінальний препарат, і дженерик, адже обидва варіанти ліків мають аналогічну дію. Проте саме дженеричний засіб може стати пріоритетом, бо його вартість в кілька разів нижча, а:

  • діє він так само ефективно, як оригінал;
  • має невелику кількість побічних дій, які швидко проходять;
  • легко переноситься, якщо немає протипоказань до прийому;
  • не потребує проходження курсу лікування.

Як його приймати

Схема лікування й в 30, і в іншому віці буде однаковою. Прийом таблеток має бути здійснений заздалегідь – за 30-40 хвилин до запланованого статевого акту, адже засіб має встигнути розчинитися, потрапити у кров та досягнути потрібної концентрації. Не варто поєднувати Левітру з алкоголем, оскільки це небезпечно для організму.

А ще варто врахувати, що збільшення дози та кратності приймання не покращує ефекту, проте може привести до передозування та посилення побічних ефектів. І головне – приймати Левітру можуть лише повнолітні чоловіки. Проблеми з ерекцією можуть виникнути у будь-якому віці, важливо не ігнорувати їх, а одразу ж почати боротьбу, яка включатиме й стимулятори потенції, й повну зміну стилю життя.