1. Новини Закарпаття

Найкращі тканини для спортивного одягу

Коли справа доходить до спортивних тканин, може здатися, що одягнути будь-який одяг і піти в спортзал – це просто, але це зовсім не так. Насправді деякі текстильні вироби можуть принести більше шкоди, ніж користі, і призводять до того, що після інтенсивного тренування ви відчуваєте брак енергії. Правда це не стосується тканини фліс, що є справжнім утеплювачем під час заняття спортом.

Щоб задовольнити ваші потреби, слід враховувати багато факторів, включаючи повітропроникність, здатність відводити (це означає, що волога відводиться від тіла до лицьової частини одягу, щоб швидше випаровуватися), рівень комфорту та навіть посадку одягу на вашому тілі. Що стосується краси, то можна купити бахрому, привабливі ґудзики, приємні на дотик шеврони і зробити костюм чудовим.

У цій статті оцінюється кожен тип тканини для фітнесу, від найгіршої до найкращої, якщо вам потрібна допомога у виборі найкращого для вас.

Тканини, яких слід уникати під час тренувань

Коли справа доходить до вивчення тканин спортивного одягу, першим кроком є ​​знати, яких з них слід уникати під час наступного шопінгу. Звичайні тканини з бавовни та звичайного поліестеру можуть здатися нешкідливими на перший погляд, але вони гірше затримують піт.

Бавовна швидко вбирає вологу, що нагадує стрибок у калюжу поту під час високоінтенсивного тренування та викликає подразнення шкіри ще довго після того, як ви виходите із тренажерного залу.

Хоча поліестер краще дихає, ніж бавовна, і зазвичай використовується в одязі для тренувань, він не такий міцний, як нейлон або інші тканини, що вбирають вологу. Це пояснюється тим, що поліестер смердить і затримує бактерії швидше, ніж інший текстиль, і не висихає так швидко, дозволяючи бактеріям залишатися довше, ніж бажано.

Коли мова йде про важкі тренування, поліестер найкраще підходить для швидкої ходьби, коли ви менше пітнієте, але його слід замінити чимось іншим. Тому наступного разу, коли у вас виникне спокуса вибрати одну з багатьох футболок на комоді або надіти ті самі вироби з поліестеру, що й на вихідних, перегляньте свій вибір і зробіть вибір на користь одного з цих текстильних виробів.

Найкращі спортивні тканини

Спандекс — це вічна спортивна тканина, яка ніколи не виходить з моди. Спандекс, також відомий під торговою маркою (лайкра), дуже еластичний і гнучкий, що робить його ідеальним для занять важкою атлетикою або гарячої йоги, де вам потрібно багато місця для руху. Легінси, спортивні бюстгальтери, спортивні шорти та навіть шкарпетки – приклади спортивного одягу зі спандексу. Незважаючи на те, що він не найкращий з точки зору відводу вологи чи повітропроникності, він дозволить вам вільно рухатися під час носіння. (Порада: спандекс з часом втрачає свою гнучкість, тому сушіть одяг на повітрі якомога більше).

Особливості бамбукового волокна

Бамбук — чудова тканина для фітнесу, оскільки вона дихаюча, вологопоглинаюча, стійка до запахів, регулює температуру, зберігає форму (навіть після тривалого розтягування) і неймовірно зручна. Як цього не любити? Перевага вибору спортивного одягу з бамбукового волокна перед одягом з поліестеру полягає в тому, що він також екологічно чистий. З іншого боку, бамбукова тканина не тільки екологічно чиста, але й довговічна, що гарантує, що ці шовкові легінси, блузки та пов’язки на голову будуть використовуватися багато разів.

Ще одним плюсом є те, що бамбуковий одяг виготовляється з натуральних волокон, що робить його природно гіпоалергенним і менш схильним до подразнення шкіри після потовиділення. Незважаючи на те, що цей вид спортивного одягу дорожчий, ніж інші, здається, що інвестиції того варті.

Нейлон як спортивна тканина

Коли використовувати: на час навчання та за будь-якої погоди. Нейлон є найкращим із спандексу та поліестеру. Нейлон, як і поліестер, є більш міцним, стійким до подряпин і міцнішим матеріалом, ніж звичайний спортивний одяг з поліестеру. Його низька здатність відводити вологу та швидко висихати роблять його ідеальним матеріалом для будь-якого типу тренувань, будь то прогулянка в парку чи інтенсивне заняття важкою атлетикою в тренажерному залі.

Ці характеристики також роблять нейлон чудовою тканиною, що використовується протягом усього року, що робить його одним із найефективніших матеріалів для фітнесу. Незалежно від того, чи то спека влітку, чи мороз взимку, нейлон забезпечить вам комфорт і продуктивність протягом усього року.