1. Новини Закарпаття

Психологічна реабілітація залежності – центр реабілітації Rehab

У світі актуальна проблема нарко- і алкозависимости. І для того, щоб впоратися з проблемою, важливо якомога раніше звернутися до фахівців. Центр реабілітації Rehab – найкраще рішення для тих, хто потрапив у халепу. Сам залежний навряд чи звернеться до лікарів. Тому важливим завданням родичів є допомога. Зателефонувавши можна проконсультуватися у спеціалістів і записатися на прийом. На сайті https://rehab.net.ua/uk/ ви зможете детально ознайомитися з послугами, які надають професіонали Центру психологічної допомоги Rehab. Тут зручний та простий інтерфейс. І все розподілено у відповідних розділах, що заощадить дорогоцінний час і зробить процес вивчення пропозицій максимально комфортним. Тут лікують від наркоманії та алкоголізму, ігроманії. Ви зможете дізнатися, як лікують лікарі, що пропонують, як методи використовують. Звернувшись до фахівця, ви зможете врятувати життя тому, хто потрапив у залежність Бесіди з психіатром допоможуть отримати мотивацію та віру в те, що можна перемогти хворобу, вилікуватися та розпочати нове життя. У якій не буде місця наркотикам та спиртному.

Проводиться психологічна реабілітація залежних. Стає можливим у результаті відновити втрачені навички. У своїй роботі професіонали використовують найбільш ефективні методи у боротьбі з наркотичною та алкогольною, ігровою залежностями.

Коли людина вживає наркотики, у неї втрачається мета життя. Вона зміщується, адже головним у житті залежного стає хімічна речовина – заради її вживання вона живе. В результаті втрачають сенс життєві цінності, спостерігається повне знецінення життя. Хворий не сприймає себе як особистість. Те саме стосується й близьких йому людей. Завдяки психологічній реабілітації стає можливим повернути втрачені цінності, а також вміння, втрачені в період вживання наркотиків.

Під час реабілітації ретельно опрацьовуються значні сфери життєдіяльності людини. Це біологічна сфера та психологічна. А також соціальна та духовна. Пропрацювавши їх усі, вдається досягти продуктивного одужання.

Психологічна реабілітація включає роботу із почуттями. Фахівці навчать розпізнавати та класифікувати, а також приймати та переживати почуття.

Крім того, розвивається ейфорична пам'ять. Професіонали навчать залежного опрацювати потяг до речовини, використовуючи сучасні ефективні техніки

У роботі використовується і заперечення – система психологічного захисту, що блокує реальність і дійсність. Завдяки роботі зі спеціалістами вдається піднятий самооцінку залежного, сформувати раціональне мислення та виробити новий набір поведінкових правил та норм. Завдяки психологічній реабілітації вдається відновити життєві принципи тверезої людини, виробити вміння розставляти значні пріоритети. Хворий навчиться брати відповідальність за свої дії та вчинки.

Досвідчені фахівці допоможуть позбутися тяги до спиртного та наркотиків та розпочати нове, щасливе життя.