1. Новини Закарпаття

Огляд найбільш поширених стилістичних рішень для дизайну будинку

Ремонт у квартирі або будинку дуже схожий на стихійне лихо, але лише в тому випадку, якщо ним займаються новачки та люди без досвіду. Якщо довірити всі клопоти та дизайн будинку у Києві досвідченим спеціалістам, що мають величезний досвід та спеціальний інструмент, то власникам житла залишиться лише трошки почекати, а потім насолоджуватися комфортним проживанням у зручному помешканні.

Варіанти стилістичних рішень для дизайну будинку

Смаки людини змінюються з віком та статками. Проте це зовсім не означає, що люди з грошима завжди віддають перевагу вишуканості та позолоті у декорі кімнат. Насправді більшість людей чудово себе почувають у мінімалістичних помешканнях, де досить легко дихати, а кожна річ знаходиться на своєму місці.

Різновиди найбільш поширених стилів дизайну інтер'єру:

  • Loft або industrial. Від самого початку цей стиль створювався у Манхеттені, серед непрацюючих майстерень промислових підприємств. Такі приміщення з задоволенням купували художники, через можливість вільно працювати, не намагаючись навести лад у власній квартирі. Такий дизайн будинку Київ обирають молоді люди, бо для стилю характерна суттєва висота приміщень, а також аскетизм, невелика кількість меблів. Що стосується оздоблення, то зазвичай використовують каміння або цеглу.
  • Скандинавський. Чудовий вибір для людей, які полюбляють світлі відтінки та екологічність. Під час створення дизайну, зазвичай віддають перевагу пастельним тонам без яскравих деталей та елементів.
  • Хай-тек – це унікальний стилістичний напрямок, який поєднує скло з металом та бетоном. Це гарний вибір для молодих та активних людей, які не звикли сидіти на одному місці.

Де знайти найкращих дизайнерів та підрядників для виконання ремонтних робіт?

Насправді стилістичних рішень існує величезна кількість, а деякі з них непогано комбінуються одне з одним. Проте найскладніше створити саме поєднання, через можливу несумісність. В такому випадку рекомендовано звертатися за допомогою до дизайнерів BorisStudio, які мають необхідну технічну базу, а також досвід, знання, щоб нічого не загубити та врахувати при створенні дизайну всі побажання власника житла.

Переваги команди спеціалістів BorisStudio:

  • Величезний досвід роботи, наявність портфоліо.
  • Робота команди має чудові відгуки від задоволених клієнтів.
  • Дизайнери та робітники організації створювали дизайн інтер'єру Київ для величезної кількості замовників, проєкти яких відрізняються між собою стилістичними рішеннями та підбором матеріалів.
  • Їм вдається поєднати декілька стилів та навіть вписати у новий модний ремонт старі речі, які являються для власників житла реліквією або пам'яттю.

Спеціалісти компанії BorisStudio зможуть відреставрувати старі меблі та чудово вписати їх в ремонт.