1. Новини Закарпаття

Як швидко стати трейдером та отримати необхідні знання?

Трейдинг має на увазі здійснення маніпуляцій з цінними паперами, а також різними товарами. Головна мета - це отримання прибутку. Трейдерами називають людей, які приймають участь у торгах на біржі та заробляють гроші на різниці курсу.

Класифікація та різновиди трейдингу

Непідготовленій людині досить важко зрозуміти принципи роботи, на чому побудоване отримання прибутку. Саме тому потрібні знання фундаментального аналізу ринку, які можна знайти за посиланням profxportal.com а також представлення про основні параметри трейдингу. Людина, яка бажає стати трейдером, повинна вміти аналізувати та передбачати події.

Типи трейдингу:

  • Високочастотний. У цьому випадку абсолютно всі маніпуляції здійснює спеціальний обчислювальний алгоритм, який побудований з використанням певних програм. Це дозволяє залишати одразу декілька заявок на різні покупки та продаж певних активів, або цінних паперів. Майже всі угоди здійснюються у лічені секунди, що дозволяє заощадити час. Щоб використовувати це різновид трейдингу, спеціаліст повинен чудово розумітися на різних торгових алгоритмах, а також володіти певними навичками програмування.
  • Скальпінг - це найбільш поширені угоди, які проводяться за короткий період часу. В основі використання цієї методики лежать стратегії, завдяки яким спеціаліст відбирає цінні папери з необхідною волатильністю, та іншими параметрами, які його цікавлять. Головне завдання - це отримання невеликого прибутку на кожному трейді.
  • Дейтрейдинг. Це різновид трейдингу, який виконується вручну, без використання обчислювальних машин та певних програм. Контроль здійснюється спеціалістом, головна мета якого закрити всі поточні позиції до вечора. Угода здійснюється не протягом кількох секунд або хвилин, а протягом дня.

Як стати трейдером?

Значна кількість молодих людей віддають перевагу саме терміновому ринку, тому що можна без вкладання певних комісій отримувати гроші. Проте ф'ючерси та опціони це інструменти, які варто використовувати лише досвідченим спеціалістам. Хоча помилково таким різновидом трейдингу займаються новачки, які нічого не розуміють у побудові ринку та його особливостях.

Головним інструментом у трейдингу, який дозволяє отримати доступ до біржі, являється термінал. Щоб дуже швидко вдалося здійснити угоду, трейдер повинен знатися на ордерах, які доступні у програмі. Потрібно вивчати можливості гарячих клавіш, щоб здійснювати маніпуляції у стислі терміни та суттєво заощаджувати. Потрібно покращити свої знання та постійно навчатися, використовуючи журнали спеціалістів. Навіть якщо постійно вивчати щось нове, це не гарантує успіх. Тому потрібна практика, яку можна отримати, ставши помічником спеціаліста.