1. Новини Закарпаття

Що таке HYIP-ресурси та принципи їхньої роботи

Якщо перекладати буквально абревіатуру «HYIP», то вона означатиме не що інше, як інвестиційний проєкт із високою прибутковістю.

Якщо перекладати буквально абревіатуру «HYIP», то вона означатиме не що інше, як інвестиційний проєкт із високою прибутковістю.

Якщо перекладати буквально абревіатуру «HYIP», то вона означатиме не що інше, як інвестиційний проєкт із високою прибутковістю. При цьому багато людей схильні сприймати такі системи як шахрайські ресурси, вважаючи їх аналогами класичних фінансових пірамід. Але насправді така думка не є вірною. При правильному аналізі та продуманій стратегії вкладень такі проєкти дозволяють отримувати фінансові вигоди, хоча й обмежений термін.

Суть HYIP-ресурсів

Хайп-проєкти є інтернет-платформами, які пропонують своїм користувачам вкладати кошти з метою отримання доходу в майбутньому. У мережі існує поширена думка, що такі системи здійснюють операції з криптовалютами, а також активно працюють на ринку «Форекс». Однак насправді поняття HYIP не дає зрозуміти, чим займається кожен окремий проєкт.

Саме з цієї причини експерти в галузі онлайн-фінансування рекомендують ставитися до таких систем як до ігор фінансової категорії. Рішення про вкладення власних коштів у той чи інший хайп варто приймати лише після його детального та глибокого аналізу щодо платоспроможності та стабільності. Це дозволить не тільки уникнути економічних великих втрат у разі закриття ресурсу, але й отримати певний прибуток.

З якими валютами працюють хайпи

Переважна більшість систем HYIP приймають кошти виключно за допомогою анонімних платіжних сервісів (наприклад, Payeer або Bitcoin). Це зумовлено тим, що власникам та адміністраторам таких ресурсів дуже важливо зберігати свою конфіденційність.

Також більшість хайп-проєктів функціонують досить невеликий проміжок часу. А припинити діяльність, маючи верифікований платіжний гаманець, який, крім того, завжди може бути перевірений, досить складно. Крім того, нерідко відкриті платіжні системи ставлять різні обмеження для своїх користувачів (наприклад, кількість операцій або їхню суму). Це має критичне значення для великих систем, на платіжні реквізити яких можна проводити кілька сотень транзакцій кожного дня.

При цьому варто зазначити, що кожен учасник хайп-проєкту отримує індивідуальне посилання. Усі, хто здійснять перехід по ньому та зареєструються на майданчику, автоматично стають його рефералами, тобто спонсорами. Нерідко саме завдяки останнім наявні користувачі системи отримують виплати.

Як запустити свій проєкт

Сьогодні зробити це може кожен охочий, для чого достатньо придбати відповідний скрипт, провести його налаштування (цю послугу можна замовити у відповідних фахівців) та викласти його на хостинг. Скористатися такою послугою можливо на сайті chyip.com/ua/, фахівці якого виконають всі необхідні роботи та запропонують безліч суміжних послуг. 

Однак варто зазначити, що далеко не всі HYIP приносять своїм власникам дохід. Річ у тому, що для таких проєктів знадобиться професійна підтримка. І це вимагає врахування маси різних чинників, що потребує наявності різних специфічних навичок. Найуспішніші системи просуваються за допомогою не лише інтернету, а й різних офлайн-методів. А це, своєю чергою, передбачає деякі додаткові фінансові витрати.

Як довго працює хайп

Варто зазначити, що для власника будь-якого HYIP важливо, щоб його проєкт існував якомога довше, оскільки:

  • при цьому адміністратор починає отримувати все більший дохід із часом;
  • як старі, так і нові користувачі системи також починають заробляти.

Загалом хайпи існують від 2–3 до 12 місяців. При цьому найефективнішими з фінансової точки зору є ресурси, що працюють близько півроку. Як правило, до цього часу вони набирають достатньо членів для вигідного використання не лише старими, а й новими учасниками.