1. Новини Закарпаття

Великий асортимент насіння озимої та ярової пшениці

Велику посівну площу в Україні займає пшениця. І це не дивно, адже на наших родючих землях ця зернова культура демонструє стабільну

Велику посівну площу в Україні займає пшениця. І це не дивно, адже на наших родючих землях ця зернова культура демонструє стабільну

Велику посівну площу в Україні займає пшениця. І це не дивно, адже на наших родючих землях ця зернова культура демонструє стабільну врожайність, яка зумовлена ​​правильною технологією вирощування. Ці заходи, звичайно, починаються з грамотного підбору сировини для посіву. Щоб матеріал був високої якості, краще віддавати перевагу продукції тих торгових марок, які мають відмінну репутацію та масу задоволених клієнтів. До них належить бренд «RYASNO», який постачає високопродуктивні сорти світових селекцій - https://agrain.in.ua/nasinnya-ryasno/pshenica/.

Насіння пшениці з асортименту, пройшло ретельний відбір і було вирощено на власних полях компанії. Із земельних ділянок зерно одразу ж вирушає на завод, де відбувається процеси доведення до посівного стану. Першочерговим завданням для фахівців є надійне очищення та захист сировини від травмування. За допомогою високотехнологічного обладнання спеціалісти покращують якість насіння, а також його агрономічні властивості. До деяких особливостей лінійки товарів можна віднести:

  1. Адаптивність до різних умов вирощування.
  2. Високий коефіцієнт кущіння.
  3. Стійкість до листових та колосових захворювань.
  4. Великий вміст білка.
  5. Відмінні борошномельні та хлібопекарські властивості.

Серед каталогу підприємства покупці завжди можуть розраховувати, що знайдуть гідний варіант. Вироби повністю виправдають очікування аграріїв, адже дарують фермерам максимум сходів та плодів.

«RYASNO» - перевірений постачальник з бездоганною репутацією

Віддавши перевагу послугам торгової марки «RYASNO», покупці можуть не сумніватися в порядності продавця, діяльність якого з кожним роком набирає обертів. Більшість тих, хто користувався продукцією фірми, на особистому досвіді переконалися у її чудових показниках. Для підвищення врожайності деякі також використовують ефективні засоби захисту «DIYA PROECT» та мікродобрива «DIYA MICRO». Ці інноваційні препарати вітчизняного виробництва – ідеальний варіант для підвищення врожайності та рентабельності аграрної справи.

Здійснити замовлення, а також отримати інформацію щодо актуальних пестицидів, можна зв'язавшись із менеджером. Досвідчений представник компанії завжди допоможе знайти необхідний сорт насіння та розкаже про всі нюанси їх використання. Окрім того, він також може надавати свою підтримку на всіх етапах технології вирощування.