1. Новини Закарпаття

Іноземний акціонер СК «ПРОВІДНА» підтримує Україну

Якоб Вестерлакен, який є кінцевим бенефіціарним власником компанії, підтримує нашу країну у ці важкі часи.

Якоб Вестерлакен, який є кінцевим бенефіціарним власником компанії, підтримує нашу країну у ці важкі часи.

Якоб Вестерлакен, який є кінцевим бенефіціарним власником компанії, підтримує нашу країну у ці важкі часи.

Цьогоріч ПрАТ «СК «ПРОВІДНА» святкує 27 років з моменту свого створення. Останні з них, починаючи з 2014 р. і до сьогодні, вона належить нідерландській компанії IIC UKRAINE B.V. Саме вона володіє  99,9993% акцій «ПРОВІДНОЇ».

Для України настали складні часи, і саме тепер керівник IIC UKRAINE B.V. Якоб Вестерлакен, який є членом Наглядової ради ПрАТ "СК "ПРОВІДНА" і її кінцевим бенефіціарним власником, заявив про свою підтримку. Згідно з його заявою, він готовий і надалі інвестувати в страховий сектор економіки України. Крім того, цей європейський інвестор висловив сподівання на швидку перемогу нашої країни над ворогом.

СК «ПРОВІДНА» зазнала перших втрат від російської агресії ще у 2014 р. Саме тоді припинили роботу її філії в Криму, Донецькій та Луганській областях. На той час у компанії були російські акціонери, тому її керівництво негайно вирішило змінити власників, щоб не мати жодних відносин з російським ринком.

У ПрАТ "СК "ПРОВІДНА" з'явився новий іноземний акціонер - Якоб Вестерлакен. Завдяки йому та його зусиллям, вже у 2015 році компанія отримала нові можливості для подальшого розвитку. Вона почала пропонувати клієнтам інноваційні послуги та продукти, які тільки-но з'явилися на європейському ринку. Мова йде про телемедичні послуги, боротьбу з тяжкими захворюваннями за допомогою іноземних лікарів і т.п.

ПРОВІДНА, завдяки використанню у своїй роботі європейських стандартів, змогла швидко отримати ще більше лояльних клієнтів та ділових партнерів. Завдяки ж стабільній підтримці свого нового акціонера, компанія поступово зайняла одну з кращих позицій на вітчизняному страховому ринку. В період з 2017 по 2018 рік ПРОВІДНА отримала такі інвестиції, які дозволили модернізувати її ІТ-інфраструктуру. Завдяки цьому розпочався активний розвиток онлайн-сервісів.

В планах Якоба Вестерлакена – подальша підтримка СК «ПРОВІДНА», яка дозволить компанії обслуговувати клієнтів на новому рівні, надавати їм інноваційні продукти, пропонувати додаткові послуги. Крім того, інвестор активно спілкується з керівництвом ПРОВІДНОЇ з самого початку війни та сподівається, що зовсім скоро, після нашої перемоги над ворогом, приїде в Україну та за потреби підтримає компанію всіма необхідними фінансовими засобами.