1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Класифікація та принципи вибору водонагрівачів

30
Без регіону (не видаляти!)

Класифікація та принципи вибору водонагрівачів

Не дивлячись на війну, українці намагаються покращити умови життя, купуючи якісні водонагрівачі. Але крім об'єму та кількості підігрітої води, варто враховувати величезну кількість додаткових характеристик, які суттєво впливають на працездатність техніки.

Різновиди нагрівальних елементів для бройлерів

Найкращий варіант – це водонагрівачі, об'єм яких перевищує 50 л. Такої кількості води буде достатньо для невеликої сім'ї, яка складається з двох або трьох осіб. Невеличкі бойлери, що можна знайти на сайті https://smart-buy.com.ua/, здатні нагріти 50 л, варто використовувати самотнім людям. Цієї кількості води вистачить лише, щоб вимити посуд та прийняти душ.

Обираючи водонагрівач, варто враховувати принцип його роботи, а також особливості, характеристики бака. Це ємність, в якій зберігається та нагрівається вода. Вона повинна бути виготовлена з нержавіючої сталі або мати захисний шар, який не покривається корозією, накипом. На строк служби бойлера впливає тип нагрівача.

Різновиди нагрівачів для бройлерів:

  • Відкритого типу. Представляє собою звичайну спіраль, яка виготовлена з тугоплавкого металу. Тепло, яке продається на спіраль, нагріває воду. Щоб такі нагрівачі працювали досить довго, краще встановлювати в систему водопостачання фільтри, які борються з високою жорсткістю води. Через наявність у воді солей кальцію та магнію, на нагрівачі буде утворюватися накип, який швидко призведе до виходу з ладу всієї системи.
  • Закритого типу. Нагрівач представлений спіраллю з тугоплавкого металу, але її поміщають у керамічну або скляну трубку. Завдяки цьому подовжується термін служби бойлера.

Важливі характеристики під час вибору водонагрівачів

Основний параметр під час вибору бойлера за посиланням https://smart-buy.com.ua/klimatychna-tekhnika/bojlery/ – це його потужність. Якщо прилад купується лише для того, щоб помити посуд, то варто зупинити увагу на пристроях, розрахованих на 6 кВт. Якщо ж бойлер купують, щоб мити посуду та підігрівати воду для душу, то в такому випадку краще обирати потужні прилади, розраховані на 12-16 кВт.

Окремо варто зупинитися на проточних пристроях. Конструкція суттєво відрізняється від стандартних бойлерів, тому що вода нагрівається під час проходження через нагрівальний елемент. У таких водонагрівачах немає резервуару, де накопичується вже нагріта вода. Ним можна користуватися лише в тому випадку, коли у будинку є електроенергія. Якщо використовувати стандартний бойлер з ємністю 50-80 л, то можна мити посуд, а також приймати душ, навіть коли немає електроенергії. Це пов'язано з тим, що вода, яка нагрівається, накопичується у ємності, а нагрівальний елемент іноді вмикається, щоб підтримувати сталу температуру.





Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber