1. Новини Закарпаття

Новий рік на Закарпатті – яскраво та незабутньо з Атлант Тур

З наближенням завершення року все частіше виникає питання – де краще зустрічати Новий рік. І якщо ви вже зайнялися пошуком найкращого місця для святкування цього яскравого свята, варто звернути увагу на відпочинок на Закарпатті. На сайті https://atlanttour.com.ua/uk/novyj-rik-na-zakarpatti -2021/ ви зможете ознайомитись із пропозиціями турагентства Атлант Тур. Ви зможете зустріти Новий рік яскраво та незабутньо, відпочити та оздоровитись, отримати багато позитивних емоцій, цікаво провести час.

Чому варто вибрати тур на Закарпаття для святкування Нового Року

  1. Вибираючи тур до Закарпаття на Новий рік, ви точно не залишитеся на самоті. Ви зможете відчути весь казковий колорит Нового року на Закарпатті, де збираються всі разом та влаштовують найцікавіші розваги. Обов'язково потрібно зустріти Новий рік яскраво, щоби весь наступний рік був успішним.
  2. Тур на Закарпаття на Новий Рік – це можливість познайомитись із людьми з різних куточків планети. Незалежно від віку та достатку, професій, туристи збираються разом, щоб зустріти Новий рік, почуватися вільно та розкуто, легко. У кожного є можливість знайти нових друзів, а може, ділових партнерів або навіть свою долю.
  3. На вас чекають гастросюрпризи, море розваг.

Зустрічаючи Новий рік, кожен ставить собі нові цілі, мріє у тому, щоб здійснилося найбажаніше і потрібне. Зустрічаючи Новий рік на Закарпатті, ви матимете можливість двічі загадати бажання – за традицією потрібно загадувати бажання в момент, коли йде відлік до старту нового року. Закарпаття – єдиний регіон країни, де Новий рік зустрічають двічі – за українським часом, а потім, за годину – за середньоєвропейським (угорським). Тому можна загадувати вдвічі більше за бажання.

Під час відпочинку ви зможете брати участь у захоплюючих екскурсіях, побуваєте на цікавих об'єктах. Ви зможете поніжитися в термальних водах Берегово або відпочити на курорті європейського класу Косино. Ви зможете підкорювати вершини гір, зарядитись енергією від водоспадів та річок. У кожного є можливість вибрати відповідний тур, вивчивши пропозиції на сайті у зручний час. Також ви зможете зателефонувати і отримати роз'яснення з питань, що виникли. У мобільному режимі ви можете бронювати відпочинок.