1. Новини Закарпаття

Мініекскаватор: чому ця «іграшкова» спецтехніка користується попитом на будівельному майданчику

Екскаваторна техніка застосовується для виконання більшості земляних робіт. Екскаватор – незамінний для спорудження фундаментів та упорядкування майданчиків в приватних котеджах чи комерційних спорудах, промислових об’єктах або складських приміщень. Послуги міні екскаватора у Львові пропонує компанія «Стрийкумбуд». Спеціалісти компанії можуть виконати на замовлення весь обсяг робіт, що необхідні для будівництва. Але особливість такої спеціальної техніки у її малих розмірах і водночас – достатній потужності. Ці «іграшкові» екскаватори можуть виконувати практично ту саму роботу, що і потужні машини. Серед їх суттєвих переваг – висока акуратність робіт і точність їх виконання. 

Послуги мініекскаватора: що може ця техніка?

Мініекскаватор перевантажує будматеріали, готує земельну ділянку для забудови та може виконати багато інших допоміжних робіт – підвезти будматеріали у необхідне місце.

Орендувати екскаватор зручно для реалізації конкретних завдань. Ця особлива техніка допомагає у виконані практично всіх видів робіт на будівельному майданчику чи під час ремонту. Вона пропонує універсальний перелік робіт:

  • викопування траншей для укладання труб, кабельної продукції;
  • вирізання пласта землі під спорудження фундаменту;
  • виконання робіт з планування земельної ділянки на вимогу проєкту;
  • вирівнювання поверхні та її підготовка для укладання асфальту, бетону, плитки та інших матеріалів;
  • допомога або самостійне вивантаження і завантаження будівельних матеріалів;
  • викопування землі для прокладання водопровідних, газових та інших комунікацій;
  • виконання робіт з облаштування септиків та інших фільтрів, очисних об’єктів.

Мініекскавтор можна використати для виривання землі для басейну у будинку чи на невеликому майданчику. 

Яку спецтехніку можна замовити у Львові 

Спеціалісти компанії пропонують послуги спецтехніки у Львові у широкому асортименті. Оренда спецтехніки – дешевша та вигідніша, ніж придбання та постійне утримання вартісних та складних в обслуговуванні екскаваторів чи інших видів механізмів.

Постійні витрати з утримання вартісного в обслуговуванні парку техніки значно більші, ніж точкове замовлення.

Компанія пропонує виконати всі види будівельних робіт де необхідна механізація, транспортування, здійснення особливих видів земляних та інших робіт.

Гідромолот, ямобур, робота автомобілів для транспортування – це також можливості компанії та її автопарку, який завжди у роботі та може надати якісну допомогу у будь-яку мить.

Виконання робіт здійснюється спеціалістами з виконанням всіх заходів безпеки. Техніка перебуває у справному стані та може працювати на повну потужність всю робочу зміну. Проведення аварійних та позапланових робіт також можливе за домовленістю. Компанія завжди йде назустріч клієнтам та пропонує найвищу якість роботи досвідчених операторів.