1. Новини Закарпаття

Де придбати якісні будівельні матеріали зі знижками?

Вартість нерухомості в західних областях від початку військового вторгнення, зросла у два або більше разів. Але не дивлячись на це, значна кількість переселенців зі східних областей, купують будинки та квартири у Львові, області та на Закарпатті. Саме тому величезною популярністю користується магазин КУБ, який пропонує якісні матеріали, що дозволять повністю змінити оздоблення житла.

Різновиди та сфера використання гіпсокартону

Найбільшою популярністю наразі користуються саме оздоблювальні матеріали, шпаклівка, різні вирівнюючі суміші, які дозволяють виконати стяжку підлоги. Досить часто придбане житло не відповідає вимогам, які пред'являють покупці. Тому нові господарі з задоволенням виконують перепланування, створюючи окремі кімнати, або з двокімнатних квартир утворюють студії. При виконанні перепланування та для вирівнювання стін, використовують гіпсокартон, що можна знайти за посиланням https://lviv.kub.in.ua/gipsokarton-i-profil/gipsokarton/ завдяки якому вдасться виготовити перегородки, а також виконати зонування приміщення. Існує кілька різновидів гіпсокартону, обирати який потрібно згідно з роботами, що планують виконувати з його використанням.

Найчастіше використовують гіпсокартон для стін, товщина якого складає трохи більше 1 см. Його характерна ознака - міцність. Для стелі обирають більш тонші варіанти гіпсокартону. У деяких випадках купують водостійкі різновиди, які дозволяють використовувати матеріал у приміщеннях з високим рівнем вологості.

Різновиди профілю для гіпсокартону

У продажу можна знайти декілька різновидів, які суттєво відрізняються один від одного експлуатаційними характеристиками та можливим рівнем навантаження.

Характеристики профілю для гіпсокартону:

  • З використанням профілю за посиланням https://lviv.kub.in.ua/gipsokarton-i-profil/profil-dlja-gipsokartonu/ виконують каркас або обрешітку для підвісних стель. Профілі підходять для створення простінків або ніш всередині стіни.
  • Профіль - це металічний елемент, виготовлений з оцинкованої сталі. Форма профілю надається з використанням холодного методу катки, а його товщина складає більше 0,5 мм.
  • Це надає конструкції достатньої міцності, стійкості, а також дозволяє витримувати великі навантаження.

Широкий асортимент будівельних матеріалів можна знайти у магазині КУБ, який працює у Львові та області. Магазин регулярно пропонує знижки та акції, що дозволять суттєво заощадити на придбанні будівельних матеріалів. Існують знижки для оптових покупців, які купують все й одразу. Тут можна знайти як оздоблювальні матеріали, так і допоміжні інструменти, електрообладнання, що використовують під час виконання ремонтних робіт. Магазини стане у нагоді будівельним майстрам та клієнтам, що бажають удосконалити власне житло.