1. Новини Закарпаття

Поліпропіленова фібра для бетону та особливості її використання

Сталева армуюча сітка – універсальне рішення, яке використовується для посилення всіх різновидів бетонних конструкцій

Сталева армуюча сітка – універсальне рішення, яке використовується для посилення всіх різновидів бетонних конструкцій

Сталева армуюча сітка – універсальне рішення, яке використовується для посилення всіх різновидів бетонних конструкцій. Але подібний варіант має численні недоліки, що й призвело до розробки та виробництва інноваційної альтернативи: поліпропіленової фібри. Цей матеріал активно застосовується при будівництві та реконструкції різних типів споруд, і він успішно на практиці довів свою ефективність.

Поліпропіленова фібра: що це?

Фібра – це синтетичні волокна малого розміру, які легко, а головне рівномірно розподіляються у готовій бетонній суміші. Додаткова обробка спеціальними засобами покращує адгезію. Після внесення мікро- або макрофібри консистенція розчину може змінитися, але це легко виправити за допомогою розріджувача або пластифікаторів (додавання води на цьому етапі – неприпустимо). Використання добавок не доставляє жодних складнощів, головне, купити фібру для бетону https://fibermix.ua/ua/polymer-fiber, яка отримала відповідні сертифікати якості, і слідувати інструкції на упаковці.

Переваги використання полімерної фібри для бетону

Матеріал дійсно заслуговує на увагу. Його популярність обумовлена ​​такими особливостями:

  • Найширша сфера застосування. Волокна можна задіяти при облаштуванні покриття для підлоги в будинку або квартирі, зведенні будівлі, виготовленні бетонних елементів, будівництві доріг, житлових будівель і господарських будівель.
  • Рівномірне зміцнення конструкції. Додавання мікрофібри багаторазово покращує характеристики готових елементів: збільшується термін служби готової споруди, підвищується її вогнестійкість, а також ударна міцність (це мінімізує ймовірність механічних пошкоджень будови в майбутньому). За рахунок використання синтетичних добавок, надалі бетон добре витримує вплив агресивних кислот та лугів.
  • Економія. Вартість мікрофібри досить лояльна, особливо з урахуванням усіх переваг матеріалу. Завдяки поліпропіленовим волокнам скорочується плинність розчину, відповідно і його витрата. Важливий плюс – вдається мінімізувати відсоток усадки.

Щоб синтетичний матеріал справді виправдав очікування, варто купувати виключно якісну, сертифіковану продукцію, ефективність якої підтверджена численними тестами. Виробник фібрі для бетону FiberMix готовий запропонувати клієнтам актуальні матеріали за найкращою ціною: потрібно лише оформити замовлення – і воно буде оперативно доставлене одержувачу.