1. Новини Закарпаття

Послуги з просування інтернет-магазинів

В сучасних умовах бізнесу в Україні дуже важко виживати. Через постійні повітряні тривоги, обстріли, відключення електроенергії не кожен підприємець може дбати про комфорт працівників офісу.

В сучасних умовах бізнесу в Україні дуже важко виживати. Через постійні повітряні тривоги, обстріли, відключення електроенергії не кожен підприємець може дбати про комфорт працівників офісу.

В сучасних умовах бізнесу в Україні дуже важко виживати. Через постійні повітряні тривоги, обстріли, відключення електроенергії не кожен підприємець може дбати про комфорт працівників офісу. Більш того, з міркувань безпеки персоналу за можливості краще залишатися вдома. Але й закривати підприємство під час війни не варто, адже сплачувати податки необхідно для підтримки економіки. Найкращий спосіб – перейти працювати в онлайн, тобто вдома.

Для компаній, що продають товари будь-якої категорії, варто створити інтернет-магазин. Цей ресурс повноцінно працюватиме й підтримуватиме бізнес у складні часи, якщо приділити достатньо часу його розкручуванню й просуванню. Для популяризації ресурсу в інтернеті використовується комплекс заходів для збільшення показників продажів. Фахівці компанії WEZOM допоможуть розробити й втілити ефективний план розкрутки.

Коли це необхідно

Більшість підприємців, які раніше не приділяли уваги власним онлайн-майданчикам, тепер активно займаються ними. Конкуренція в Мережі поступово зростає, і дуже важливо витримати її. Для цього сайт має відображатись одним із перших у видачі пошукової системи за певними ключовими тематичними запитами. Дізнатись більше про просування інтернет-магазину можна тут: https://wezom.com.ua/prodvizhenie-internet-magazina.

Зараз в умовах великої конкуренції та активного переходу в онлайн послуги оптимізації необхідні багатьом компаніям. Це:

  • початківці. Для сайту, який від початку створений з метою отримання прибутку, популяризація важлива з першого дня. Можна все робити самостійно, але це відбере дуже багато часу й сил. Краще довіряти професіоналам;
  • ті, в кого дуже мало клієнтів. Коли певної ідеї та інструментів для розкручування інтернет-магазину немає, сайт не працює так, як треба. Тут допоможуть досвідчені майстри WEZOM. Вони розробляють стратегії для будь-якого ресурсу з нуля;
  • ті, кому потрібна реклама. Якщо треба зробити інтернет-магазин популярним і не лише витримати конкуренцію, а й обійти інших, знадобиться якісне просування за допомогою сучасних методик.

Сьогодні SEO-оптимізація та інші види онлайн-реклами потрібні кожному, хто хоче вести успішний бізнес в інтернеті. Самостійно розбиратися в процесах немає часу, адже не можна втрачати прибуток. Найкраще звернутися до фахівців. У компанії WEZOM активно використовують усі актуальні способи розкрутки й завжди досягають найкращих результатів.

Що включає послуга

Спочатку потрібно провести аудит вже створеного магазину. Це необхідно, щоб розуміти, в якому напрямку рухатися для оптимізації. Під час перевірки встановлюють, чому в магазині мало покупців, чим він не приваблює користувачів, з яких причин вони швидко йдуть шукати інші ресурси. Звертають увагу й на технічну складову, наприклад проблеми у коді, структурі самого сайту або окремих сторінок.

Виправивши помилки, переходять до комплексної SEO-оптимізації. На цьому етапі активно використовують також контекстну рекламу як спосіб швидкої розкрутки. Застосовують методи SMM і таргетованої реклами. Створюють сторінки компанії у соціальних мережах Facebook, Instagram та інших для активного просування й залучення нових клієнтів. Серед ефективних технологій також e-mail розсилка. Це найкращий варіант для комунікації з постійними клієнтами, нагадування їм про себе.

Співробітництво з WEZOM починається з безкоштовної консультації. Її дуже просто замовити на сайті. До кожного клієнта застосовують індивідуальний підхід і розробляють окрему стратегію.