1. Новини Закарпаття

Рідкий реагент Adblue – особливості

Щоб очистити вихлопні гази дизельних двигунів, використовуючи метод селективної каталітичної нейтралізації, успішно застосовується рідкий реагент Adblue. На сайті https://strans.ua/kompaniia/zapravni-stantsii-adblue ви зможете придбати рідину в Strans Truck Parts. Це найбільший імпортер в Україні. Ви зможете ознайомитися з пропозиціями, заощадивши дорогоцінний час завдяки успішному розподілу у відповідних категоріях. Тут діють найвигідніші акції.

Для автомобілів AdBlue просто незамінна, якщо машина працює на дизельному паливі. Під час роботи дизельного двигуна вихлопні гази, що містять двоокис азоту, викидаються в атмосферу. Небезпечна речовина негативно впливає на здоров'я людини. Завдяки спеціальному реагенту, що нейтралізує двоокис азоту, стає можливим запобігти згубному впливу речовини.

Нейтралізатор AdBlue є розчином карбаміду – сечовину. Його додають до відпрацьованих газів, в результаті дві речовини вступають у хімічну реакцію.

Використання AdBlue – важлива умова для експлуатації автомобіля на дизельному паливі. Реагент заливається у легкові авто, а також вантажні машини та сільськогосподарську техніку. Його застосовують у автомобілях з дизельним двигуном євро 4, 5 та 6, з присутністю системи SCR

Рідина заливається у спеціально відведене нею місце, де починається реагування з відпрацьованими вихлопними газами. Завдяки сечовині, вдається істотно знизити вміст двоокису азоту - на дев'яносто відсотків. Розпадаючись на воду та азот, при попаданні газів в атмосферу, виключено шкоду екології та людині.

Щоб дізнатися кількість реагенту, слід подивитися на бортовий комп'ютер, де відображається робота системи AdBlue, завжди можна дізнатися, чи потрібно заливати рідину. У тому випадку, якщо на бортовому комп'ютері з'явилося повідомлення про необхідність додати реагент, ви зможете його придбати, ознайомившись із пропозиціями на сайті у зручний для вас час. Для того, щоб його залити, найкраще звернутися до фахівців.