1. Новини Закарпаття

Лікування наркоманії та алкоголізму – професійно у Profi-Detox

Проблема залежності від наркотиків та алкоголю у сучасному світі стоїть досить гостро. Для того, щоб позбавитися залежності, хворому потрібна допомога близьких - сам він навряд чи звернеться до фахівців. Наркологічна клініка Profi-Detox допоможе розпочати нове життя тим, хто потрапив у залежність від наркотиків чи алкоголю. Тут займаються лікуванням, а також реабілітацією алко- та наркозалежних. Ви зможете на сайті детально ознайомитися з усіма послугами, які надають професійно в клініці.

Алкогольна залежність, як і і наркотична, можуть розвинутися внаслідок різних причин. У алкоголізмі можуть зіграти роль ендогенні, і навіть екзогенні чинники. У будь-якому випадку, важливо якомога раніше розпочати боротьбу із залежністю. Звернувшись до професіоналів, у хворого з'являється шанс кардинально змінити життя та розпочати його з чистого аркуша. Кожен, хто потрапив у залежність, має можливість відмовитися від алкоголю та наркотиків. І в цьому допоможуть висококваліфіковані наркологи, психіатри та інші фахівці клініки сучасної наркології та психіатрії.

Тут впораються з абстинентним синдромом, виведуть із запою – навіть удома. Хоча бувають випадки, коли є потреба у госпіталізації. Лікування у стаціонарі відбувається під ретельним контролем фахівців. Самостійно позбутися алкоголізму та наркоманії в домашніх умовах практично неможливо – ні фізичне, ні психічне здоров'я не дають можливості хворому досягти бажаного. Тому для лікування необхідне звернення до лікарів. Проходження терапії в умовах стаціонару – найкраще рішення.

Наркоманія лякає силою та чіпкістю, з якими вона тримається за залежного від цієї хвороби. Стаціонарне лікування має безліч переваг у порівнянні зі спробами лікуватися амбулаторно.

У клініці надають всі необхідні досягнення бажаного результату послуги. Будуть проведені всі аналізи, у повному дотриманні норм і вимог щодо подібних досліджень. Забезпечується проведення комплексної діагностики, у своїй використовується сучасне устаткування. Таким чином, вдається отримати максимально точні результати.

При доборі лікування враховуються всі особливості пацієнта. Лікування проводиться під ретельним наглядом фахівців.

Завдяки лікуванню в стаціонарі стає можливим проводити терапію, використовуючи сучасні високоефективні методи та програми, які у віддаленому режимі неможливо реалізувати. Крім того, ізоляція від навколишнього світу є корисною для хворого. Це стосується і згубного спілкування. У клініці пацієнт буде оточений медперсоналом, не маючи нагоди відхилитися від заздалегідь наміченого плану лікування.

Під час бесіди з психіатром, пацієнт отримує мотивацію на лікування від залежності, він вірить у те, що зможе перемогти хворобу і почати нове життя, в якому не буде місця спиртному та наркотикам. Проводиться реабілітація, спрямована на те, щоб не було бажання повернутись до минулого життя.